Kdo je Empetria

Jsme moderní, stabilně rostoucí společnost, specializující se na obchodní činnost v oblasti audiotechniky. Nadšení pro sluchátka a sluchátkovou techniku nás posouvá vpřed už od roku 2007, kdy byla v Brně společnost Empetria založena. Uvědomujeme si, že tvář naší společnosti navenek utvářejí především zaměstnanci. Proto u nás najdete pouze odborníky, kteří jsou zároveň i nadšenci pro tento zajímavý obor.


Jsme posedlí dokonalým zvukem. naštěstí pro vás.

Malé i velké značky jsou u nás doma

Portfolio společnosti Empetria s.r.o. tvoří převážně HiFi produkty pro osobní použití, jako jsou sluchátka, osobní přehrávače (DAP), zesilovače a převodníky (DAC). Při výběru značek pro naše portfolio máme na paměti především spokojenost zákazníků, která je za každých okolností středobodem naší práce. Abychom jí dosáhli, orientujeme se stále více na produkty prémiového segmentu, které svojí kvalitou naplňují představy naše i našich zákazníků.


Obchodní vztahy stavíme na důvěře

Denně se pohybujeme ve velmi konkurenčním prostředí, ale i zde se snažíme prosadit pouze férovostí, vstřícností a tvrdou prací. Vždy dáváme přednost osobnímu přístupu a naše slovo má při vyjednávání stejnou váhu jako precizně sestavená obchodní smlouva. Velmi dobře si uvědomujeme, že jsme součástí obchodního řetězce a jsme tudíž závislí nejen na vzájemné spolupráci s našimi partnery, ale také na dobrých vztazích se všemi, kteří tento řetězec tvoří.

 

Teď už o nás víte téměř vše

Pokud jsme ale na něco zapomněli, nebo jednoduše potřebujete vědět víc, můžete nás kdykoli kontaktovat.