MEE audio KidJamz KJ45 - růžová

EAN: 616312621064

Bezpečná a odolná sluchátka pro děti. Omezení hlasitosti (možnost deaktivace), vestavěný mikrofon pro telefonování / chat / vzdálenou výuku, odolná konstrukce, geometrie sluchátek navržená speciálně pro dětské uživatele. Hmotnost 140 g, vhodné od 4 let.

Dostupnost | K dispozici >10 ks


  

Bezpečný poslech doma i na cestách

Nová dětská sluchátka KidJamz jsou určena pro bezpečný dětský poslech ve spojení s telefony, tablety, notebooky i televizory. Funkce Omezení hlasitosti na dlouhodobě bezpečných 85 dB umožňuje dětem bezpečný poslech hudby, pohádek i chatu bez starosti o jejich sluch.

Omezení hlasitosti je možné deaktivovat pomocí přepínače na kabelu sluchátek, pokud je váš zdroj zvuku příliš tichý, nebo když používáte sluchátka ve výrazně hlasitém prostředí (v autě).
    

  • bezpečný dětský poslech s omezením hlasitosti
  • možnost vypnutí omezení u tichých zdrojů nebo v hlučném prostředí
  • mikrofon a jednotlačítkové ovládání hovorů / přehrávané hudby
  • geometrie sluchátek uzpůsobená dětským posluchačům

  

 

Snadné propojení se všemi zařízeními

Pro poslech hudby na mobilu, ale i vzdálenou výuku na tabletu nebo notebooku, sluchátka KidJamz připojíte díky standardnímu konektoru Jack prakticky ke každému zařízení. 

Mikrofon na kabelu navíc usnadňuje telefonování i hrání her se sluchátky. Nemusíte řešit další zařízení ani složité připojování mikrofonu. KidJamz zvládnou poslech i komunikaci bez problémů.

  

 

Odolná a lehká konstrukce

Sluchátka jsou vyrobena z velmi lehkého a zároveň pružného plastu, který i z naší zkušenosti vydrží opravdu neskutečné věci. Geometrie sluchátek navíc umožňuje pohodlné usazení i na opravdu malé hlavě. Náušníky uložené na kloubu se automaticky natočí do správného úhlu.

Jemné náušníky obklopují uši, mají pouze minimální přítlak a přiměřeně izolují hluk v obou směrech. I v autě tak dítě pohádky lépe slyší bez zbytečně vysoké hlasitosti.

 

  

Parametry kabelu 120 cm, nylonem zesílený
Záruční doba 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO
Druh ovládání Tlačítkové
Tvar náušníků Na uši (on-ear, supraaural)
Konstrukce Uzavřená
Typ připojení Pevný kabel
Skládací konstrukce Jen naplocho
Barva růžová
Konektor 3,5 mm lomený
Měniče 30 mm, dynamické
Typ mikrofonu Všesměrový
Materiál těla Odolný plast
Mikrofon ano
Hmotnost 140 g
Impedance 32 Ω
Citlivost 98±3 dB / 85±3 dB s omezovačem
Frekvenční rozsah 20 - 20.000 Hz
Stav Nové