Grado The Hemp Classic Series
Dostupnost | K dispozici 0 ks
Doporučená cena: 11 990 Kč
Záruka: 24 měsíců
Hřejivější zvuk v podání javoru a konopí
GRADO miluje experimentování s materiály, ze kterých vyrábí ozvučnice svých modelů sluchátek a HEMP je toho nejlepším důkazem. Původně limitovaná série byla tak populární, že se nakonec stala právoplatným členem řady CLASSIC SERIES a od té doby přináší radost všem, kteří milují tradiční středové bohatství Grado, ale hledají trochu hřejivější a měkčí zvuk projev.
- tělo sluchátek kombinující javorové dřevo a lisované konopí
- on-ear náušníky "F" s otvorem uprostřed
- lehčí a flexibilnější 8žilový kabel
- nové měniče X2 o průměru 44 mm
- měkčí a hřejivější charakter zvuku v rámci řady CLASSIC
- most z pravé kůže
- nové klouby zabraňující protočení sluchátek
- ruční výroba v USA

Nový měnič X2 (44 mm)
Nové dynamické měniče X2 o průměru 44 mm využívají mylarovou membránu, měděné cívky a extra silné magnety pro dosažení vyšší přesnosti a lepší kontroly v celém slyšitelném rozsahu. Výsledný zvuk vyniká rychlostí, přesně kontrolovanými basy a tradičně bohatým pásmem středů, které se stalo poznávacím znamením sluchátek značky GRADO.
A stále také platí, že se sluchátka GRADO vyrábějí ručně v Brooklynu, USA.
- od základu nový dynamický měnič X2 o průměru 44 mm
- mylarová membrána, měděné cívky a silnější magnety
- zvuk s tradiční jemností a bohatostí značky GRADO
- párování měničů na shodu 0,05 dB

Kabel a most řady Silver
Nový kabel řady Silver je výrazně lehčí než předchůdce a jeho izolace je také o poznání flexibilnější. Snadněji se tak přizpůsobí a díky větší pružnosti pokaždé obnoví svůj původní tvar.
Nový most Silver z pravé kůže je nyní uložen v polymerových kloubech, které zabraňují protočení sluchátek a tím chrání kabel před poškozením. Ocelová výztuž mostu navíc umožňuje jemným tvarováním optimalizovat přítlak dle vašich preferencí.
- modernizovaná konstrukce s lehčím flexibilním kabelem
- konektor Jack 3.5 mm s redukcí na Jack 6.3 mm
- nové polymerové klouby zabraňující protočení mušlí
- ocelová výztuž mostu umožňující nastavit přítlak sluchátek
- perforované náušníky typu F v balení
Pohodlí pro každého
Sluchátka Grado si můžete přizpůsobit také volbou náušníků, které pro Vás budou nejvíce pohodlné. V nabídce jsou ploché náušníky Small, nejnovější perforované náušníky F, vykrojené Large i circumaurální XXL. Ideální variantu pro Vás si můžete vybrat zde.
| Konstrukce | Otevřená |
|---|---|
| Materiály těla | Dřevo, Hliník, Kůže |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 44 mm |
| Materiál náušníků | Pěna |
| Tvar náušníků | Na uši (on-ear, supraaural, open-ear) |
| Skládací konstrukce | Jen naplocho |
| Frekvenční rozsah | 13 - 28.000 Hz |
| Citlivost | 98 dB SPL @ 1 mW |
| Impedance | 38 Ω |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | 8žilový |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Barva | dřevo |
