Grado GW100X
Dostupnost | K dispozici 2 ks
Doporučená cena: 7 390 Kč
Záruka: 24 měsíců
X = Lepší zvuk a větší výdrž
Bezdrátová varianta vašich oblíbených GRADO se vrací ve vylepšené verzi X s nově laděným zvukem a rekordní výdrží. Sluchátka především dostala nejnovější měniče řady X o průměru 44 mm, využívané také u současných modelů řady SR. Ty slibují o něco plnější a basově bohatší zvuk při zachování výjimečně věrných středových a vysokých frekvencí.
O bezdrátový přenos se nově stará čip podporující velmi úsporný a zároveň stabilní přenos Bluetooth 5.2 (zpětně kompatibilní) s nejnovějším bezztrátovým kodekem aptX Adaptive.
Na více než dvojnásobek povyrostla baterie (nyní 850 mAh), dodávající teď sluchátkům energii až na dva dny nonstop poslechu bez dobíjení! Celkem nějakých 46 hodin hudby nebo mluveného slova v tradiční kvalitě americké značky GRADO.

› úsporný a stabilní přenos Bluetooth 5.2 s kodekem aptX Adaptive
› výdrž na jedno nabití až 46 hodin
› nové výkonnější měniče řady X o průměru 44 mm
› vestavěný mikrofon pro snadné telefonování skrze sluchátka
› ovládání tlačítky na sluchátku (včetně hlasitosti)
› možnost poslechu také přes kabel
› lehounká konstrukce a jemné náušníky
Zvuk podle nejlepší tradice Grado
Značka GRADO dbá na zvuk svých modelů a to i těch bezdrátových. Pro model jsou proto měniče pečlivě párovány, aby odchylka mezi nimi nepřesáhla 0,1 dB. Výsledný charakter je velmi přirozený, jemný, ale i dostatečně přesný a kontrolovaný, aby uspokojil i náročné posluchače. Díky speciálním úpravám konstrukce se navíc povedlo zredukovat množství zvuku unikajícího během produkce ze sluchátek do okolí.
| Sluchátka s Bluetooth | ano |
|---|---|
| Bezdrátová sluchátka | ano |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiál těla | Plast, kov |
| Měniče | Dynamické, 44 mm, párované na odchylku max .1 dB |
| Materiál náušníků | Pěna |
| Tvar náušníků | Na uši (on-ear, supraaural, open-ear) |
| Skládací konstrukce | Jen naplocho |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 99.8 dB |
| Impedance | 38 Ω |
| Typ připojení | Bluetooth, Odpojitelný kabel |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC, aptX Adaptive 24-bit |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Kapacita baterie | 850 mAh |
| Výdrž baterie | 46 h |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB, audio kabel Jack 3.5 mm |
