Moondrop Cosmo

EAN: 6972585501941

Magnetoplanární HighEnd sluchátka s membránou o průměru 100 mm, elastické cívky z čistého stříbra, membrána o tloušťce 500 nm, splétaný symetrický kabel Jack 4.4 mm s redukcí na 6.3 mm, rozsah 20 - 20.000 Hz, impedance 15 ohmů.

Dostupnost | K dispozici 0 ks

100 mm HighEnd zvuku

Ať už sluchátka postavíte jakkoli, zvuk vždy generuje především jejich membrána. Proto se Moondrop zaměřil právě na její zdokonalení po všech stránkách. Nejen že natáhl její průměr na mohutných 100 mm, ale výrazně také zvětšil její aktivní pohyblivou plochu (Full Drive Technologie, obrázek níže vpravo) a umístil ji mezi dvě sady extra silných magnetů N52. Tloušťka samotné membrány je pouze 500 nanometrů!
  


  

A proč to všechno?
Protože větší membrána zvládá větší rozsah frekvencí bez zkreslení. Lehká a pevná membrána se navíc mnohem snáze rozhýbává i zastavuje, což má naprosto zásadní vliv na přesnost odezvy. A vše ještě jistí silné magnety, které zvládnou i takto velkou membránu bleskurychle rozkmitat nebo naopak zastavit. Zvuk je díky tomu naprosto věrný, úderný, mohutný, ale také velmi rychlý a vyvážený v celém rozsahu.
  

  • ultralehká a pevná membrána (průměr 100 mm, tloušťka 500 nm)
  • Full drive technologie s maximální aktivní plochou membrány
  • silné a lehké magnety N52 po obou stranách membrány
  • rovnoměrně rozmístěné magnety generují homogenní magnetické pole

 

 

 

Pružné vodivé cesty ze stříbra

Vodivé cesty přímo na membráně nesmějí přidávat zbytečnou zátěž ani omezovat přirozený pohyb membrány. Proto jsme pro model COSMO vyvinuli výjimečně pružné vodivé cesty z čistého stříbra. Membrána s nimi zůstává lehká a její pohyb absolutně přesný.
  

Řízení fáze pomocí laděných 3D prvků

COSMO si dobře poradí také s řízením fáze vysokých frekvencí, u nichž by mohlo dojít k vzájemnému nulování po odrazech uvnitř ozvučnice sluchátek. Díky pečlivě navrženým 3D prvkům po obou stranách membrány dorazí zvuk k uchu s přesným časováním a zcela kompletní.
  

  

Symetrický kabel 4.4 mm s redukcí 6.3 mm

Ke zdroji signálu se sluchátka připojují pomocí kvalitního splétaného kabelu se symetrickým konektorem Jack 4.4 mm. Tento druh připojení nejen že zajistí maximum energie pro plné využití potenciálu sluchátek, ale eliminuje také možná rušení nesená po kabelu.

 

Tělo z hliníkové slitiny + nadýchané náušníky

Celá sluchátka jsou vyrobena tak, aby vám sloužila dlouhá roky. Nenajdete na nich žádná slabá místa, která by byla během používání příliš namáhána a u nichž by hrozilo čase poškození. Skelet z lehké hliníkové slitiny doplňuje jemná opora z umělé kůže a též nadýchané náušníky, které rovnoměrně obklopí celé ucho bez zbytečného tlaku.

   

  

Materiál náušníků Umělá kůže
Konektor 4,4 mm lomený
Tvar náušníků Kolem uší (around-ear, circumaural)
Konstrukce Otevřená
Typ připojení Odpojitelný kabel
Barva stříbrná
Záruční doba 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO
Redukce Jack 6,3 mm zlacený
Spojení kabel-sluchátka Jack 3,5 mm
Parametry kabelu Symetrický, monokrystalická měď, splétaný, černý
Materiál těla Hliníková slitina
Impedance 15 Ω ± 15 % (@1kHz)
Citlivost 100 dB / Vrms (@1kHz)
Frekvenční rozsah 20 - 20.000 Hz, -3 dB (celkově 13 Hz- 58 kHz)
Příslušenství v balení Jack 4.4 mm splétaný kabel, redukce na Jack 6.3 mm
Měniče Magnetoplanární, 100 mm, tloušťka 500 nm
Stav Nové