Intezze ZEUS
Dostupnost | K dispozici >10 ks
Doporučená cena: 1 090 Kč
Záruka: 24 měsíců
Velký měnič s velkým zvukem
Někdo se sluchátky relaxuje po náročném dni, jiný mixuje nahrávky ve studiu. Jeden si nasadí sluchátka při práci v kanceláři, druhý s nimi dohání nové díly seriálu při cestách do školy. Ve všech případech ale nakonec záleží především na tom, jak dobře sluchátka hrají. Model Intezze ZEUS je proto hlavně o velkém zvuku, který skvěle funguje při domácím poslechu i v nahrávacích studiích nebo za DJským pultíkem.
Zvuk Intezze ZEUS je laděný neutrálně, je krásně vyvážený a přitom dospělý v celém frekvenčním rozsahu. Základem je rychlý a přesný bas, ale spolehnout se určitě můžete také na precizní zobrazení detailů.

› výkonné dynamické měniče o průměru 50 mm
› pečlivě vyvážený zvuk pro domácí poslech i profesionály
› kabel umožňující připojení ke různým zdrojům bez redukcí
› 2 kabely v balení (částečně spirálový + krátký s mikrofonem)
› robustní skládací konstrukce a možnost monitoringu jedním uchem
Chytrý kabel bez potřeby redukcí
Inovativní kabel sluchátek Intezze ZEUS je osazen konektorem Jack 3.5 na jedné straně a větší variantou Jack 6.3 mm na straně opačné. Stačí kabel otočit, zvolit správnou zdířku na sluchátkách a můžete bez jakékoli redukce poslouchat na telefonu i stolním zesilovači.
Koncept oboustranného kabelu s možností připojení do obou mušlí umožňuje také snadné sdílení hudby na další sluchátka nebo třeba rychlé porovnání zvuku dvou typů sluchátek.


| Konstrukce | Uzavřená |
|---|---|
| Materiály těla | Kov, Plast |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 50 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Tlačítka na kabelu | Univerzální (1 tl.) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 110 ± 3dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 1,2 - 3 m + 1,2 m (MIC) |
| Konektor | 3,5 mm přímý, 6,3 mm |
| Spojení kabel-sluchátka | Jack 3.5 mm + 6.3 mm |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Audio kabel Jack 3.5 mm, Vak na sluchátka |