Grado GS1000 Classic Series
Dostupnost | K dispozici 0 ks
Doporučená cena: 33 490 Kč
Záruka: 24 měsíců
2 druhy dřeva a obrovský prostor pro každý nástroj
Zvětšený měnič X2, mahagonová ozvučnice a rozměrné náušníky XXL společně posouvají zvuk sluchátek GS1000 na zcela novou úroveň v oblasti prostorovosti, 3D vykreslení a celkové vzdušnosti, která vás v podání sluchátek jednoznačně ohromí.
To vše ve spojení s přepracovaným flexibilním kabelem a novým uložením mušlí, které je nejen pevnější, ale chrání také kabel před kroucením.
- tělo sluchátek kombinuje mahagonového dřevo s dřevem ipê
- mahagonové části podporují hřejivější tóny zvuku
- dřevo ipê tvoří pevnou základnu a zvyšuje kontrolu pohybu měniče
- typicky prostorový, vzdušný a středově bohatý audiofilský zvuk
- zcela nový měnič X2 (50 mm) pro vyšší dynamiku a lepší basovou odezvu

Nový měnič X2 (50 mm)
Nové dynamické měniče X2 o průměru 50 mm využívají mylarovou membránu, měděné cívky a extra silné magnety pro dosažení vyšší přesnosti a lepší kontroly v celém slyšitelném rozsahu. Výsledný zvuk vyniká rychlostí, přesně kontrolovanými basy a tradičně bohatým pásmem středů, které se stalo poznávacím znamením sluchátek značky GRADO.
Měnič o průměru 50 mm efektivněji uvádí do pohybu větší množství vzduchu, což pozitivně ovlivňuje odezvu v nejhlubším basovém pásmu a výrazně zvyšuje také dynamiku celkového projevu sluchátek GS1000 Classic.
A stále také platí, že se sluchátka GRADO vyrábějí ručně v Brooklynu, USA.
- od základu nový dynamický měnič X2 o průměru 50 mm
- větší měnič znamená mohutnější bas i vyšší dynamiku
- mylarová membrána, měděné cívky a silnější magnety
- zvuk s tradiční jemností a bohatostí značky GRADO
- párování měničů na shodu 0,05 dB

Kabel řady Silver a most řady Gold
Nový kabel řady Silver je výrazně lehčí než předchůdce a jeho izolace je také o poznání flexibilnější. Snadněji se tak přizpůsobí a díky větší pružnosti pokaždé obnoví svůj původní tvar.
Nový most Gold z pravé kůže je nyní uložen v hliníkových kloubech, které zabraňují protočení sluchátek a tím chrání kabel před poškozením. Hliníkové díly pro uložené mušlí také zajišťují výjimečnou odolnost a životnost sluchátek, u nichž stačí tu a tam vyměnit náušníky. Ocelová výztuž mostu navíc umožňuje jemným tvarováním optimalizovat přítlak dle vašich preferencí.
- modernizovaná konstrukce s lehčím flexibilním kabelem
- konektor Jack 6,3 mm
- nové hliníkové klouby zabraňující protočení mušlí
- hliníkové díly pro uložení mušlí zvyšující odolnost sluchátek
- ocelová výztuž mostu umožňující nastavit přítlak náušníků
- vykrojené náušníky typu XXL v balení
Pohodlí pro každého
Sluchátka Grado si můžete přizpůsobit také volbou náušníků, které pro Vás budou nejvíce pohodlné. V nabídce jsou ploché náušníky Small, nejnovější perforované náušníky F, vykrojené Large i circumaurální XXL. Ideální variantu pro Vás si můžete vybrat zde.
| Konstrukce | Otevřená |
|---|---|
| Materiál těla | Dřevo mahagon + ipê, kůže, kov |
| Materiály těla | Dřevo, Hliník, Kůže |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 50 mm |
| Materiál náušníků | Pěna |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Jen naplocho |
| Frekvenční rozsah | 8 - 35.000 Hz |
| Citlivost | 99.8 dB |
| Impedance | 38 Ω |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Počet žil / vláken kabelu | 12 |
| Další parametry kabelu | OFC, podélně zarovnané krystaly |
| Konektor | 6,3 mm |
| Barva | dřevo |
