Final Audio UX3000 SV
Dostupnost | K dispozici 0 ks
Doporučená cena: 3 490 Kč
Záruka: 24 měsíců

UX3000 ve verzi SV | Voice-Centric Acoustic
- speciální režim ANC ONLY umožňuje potlačit hluk okolí i bez poslechu hudby
- výdrž v tomto režimu je až 40 hodin
- dospělý a vyvážený zvuk laděný specificky s důrazem na přesné podání vokálů
- vokály a nosné středové pásmo jsou výjimečně bohaté a věrné
- podpora kodeku aptX HD
- párování s více zařízeními současně (MULTIPOINT)
Hybridní ANC a zvuk á la Final Audio
Značka Final Audio využila všechny své zkušenosti z HighEnd segmentu, aby vytvořila sluchátka s potlačením hluku hrající stejně dobře s ANC i bez něj. Potlačení hluku totiž obvykle znamená zvýšenou zátěž pro samotné měniče, které musejí zvládat vlastně dvě věci najednou. Final Audio proto vyvinulo pro UX3000 SV měniče nové, robustnější a tím pádem lépe předcházející zkreslení zvuku.
Dynamický měnič UX3000 SV má průměr 40 mm a spolu se speciální akustickou komorou je vyladěný tak, aby přenesl maximum informací o středovém pásmu, které obsahuje nejvíce informací a bohatosti zvuku. Verze SV je tak specifická přesným podáním vokálů a opravdu věrným podáním středů obecně.
Samotný přenos signálu využívá moderní Bluetooth 5.0 s velmi nízkou spotřebou a vysokou stabilitou. Sluchátka podporují kvalitní kodeky aptX a aptX HD pro přenos zvuku v nejvyšším dostupném rozlišení.
- hybridní ANC přesně sladěné s měniči sluchátek
- dynamické měniče (40 mm) vyladěné pro přesný přenos vokálů
- úsporné a stabilní Bluetooth 5.0 (zpětně kompatibilní)
- aptX a aptX HD pro poslech hudby i sledování filmů

Hudba, telefonování nebo prostě TICHO
Sluchátka zvládnou na jedno nabití až 25 h poslechu nebo telefonování s aktivním ANC. Pokud ale ANC zrovna nepotřebujete, celková výdrž se po jeho vypnutí prodlouží na skvělých 35 hodin. To už je doba, která stačí i na opravdu dlouhý seriál nebo několik dnů telefonování. Při použití režimu ANC ONLY se můžete těšit z příjemného ticha až 40 hodin bez přerušení.
Pokud často telefonujete, budou pro vás UX3000 SV ideální. Jejich citlivé mikrofony totiž pečlivě snímají lidský hlas a usnadňují telefonování se sluchátky. I během hovoru tak máte volné ruce a navíc výrazně lépe slyšíte hovor.
- výdrž na jedno nabití až 35 h (ANC OFF) nebo 25 h (ANC ON)
- až 40 hodin ticha v režimu ANC ONLY
- velmi kvalitní mikrofony pro pohodlné telefonování
- funkce MultiPoint pro párování se dvěma zařízeními současně
- možnost poslechu také přes kabel

Japonský smysl pro detail
Final Audio s modelem UX3000 SV neexperimentuje, ale raději volí cestu prověřených řešení dotažených do detailu. Platí to pro celou skládací konstrukci, ovládání tradičními tlačítky i texturovaný povrch Shibo, na němž nezůstávají viditelné otisky a vzhledem připomíná povrch kvalitních zrcadlovek.
- prémiové zpracování a současně odolná konstrukce
- texturovaný povrch Shibo (znáte z fotoaparátů)
- možnost složení sluchátek do kompaktního tvaru
- ovládání tlačítky na sluchátku
| Sluchátka s Bluetooth | ano |
|---|---|
| Bezdrátová sluchátka | ano |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiál těla | Kvalitní plast, texturovaný povrch Shibo |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 40 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Aktivní potlačení hluku | ano |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Typ připojení | Bluetooth, Odpojitelný kabel |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC, aptX, aptX HD |
| Další parametry kabelu | Odpojitelný, volitelně použitelný |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Kapacita baterie | 700 mAh |
| Výdrž baterie | 35 h (ANC OFF), 25 h (ANC ON), 40 h (ANC ONLY) |
| Doba nabíjení | 2,5 h |
| Kompatibilita | MULTIPOINT párování, Android, iPhone, Windows, Mac |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Audio kabel Jack 3.5 mm, Nabíjecí kabel USB-C, Vak na sluchátka |