Dan Clark STEALTH - sluchátka
Dostupnost | K dispozici 1 ks
Doporučená cena: 99 900 Kč
Záruka: 24 měsíců
Měniče 4. generace a patentované tlumení
Vlajková loď značky Dan Clark Audio přichází na trh vybavená zcela novými magnetoplanárními měniči 4. generace, kombinujícími hned několik nových technických řešení. Nová je membrána V-Planar, umožňující rovnoměrnější pohyb bez zkreslení i lepší odezvu v pásmu basů. Technologie TrueFlow V2 pracuje s akusticky transparentními magnety, které snižují deformaci zvukových vln na cestě k uchu. Nový je také systém napínání samotné membrány a zapomenout nesmíme ani na patentované tlumení AMTS, které pomocí struktury ve tvaru včelích pláství zabraňuje vzniku stojatých vln a tím i nepříjemnému zkreslení zvuku.
› zcela nové V-Planar měniče 4. generace (72 mm x 50 mm)
› akusticky transparentní magnety TrueFlow 2
› nové akustické tlumení AMTS a rovnoměrné předpětí membrány
› varianty s prémiovým OFHC kabelem VIVO Jack 6.3 mm nebo Jack 4.4 mm
Hliník, titan, karbon a to vše skládací
Kdo se snaží dosáhnout nízké hmotnosti sluchátek, sahá často po plastových dílech. Hmotnost magnetoplanárního modelu STEALTH ale padla na úžasných 415 g i bez laciných materiálů. Namísto toho jsou sluchátka tvořena elegantním titanovým mostem, karbonovými výplněmi a hliníkovými díly pro zavěšení mušlí. Celá tato nádhera je přitom plně skládatelná do kompaktního tvaru a zároveň velmi odolná.
Opora hlavového mostu je vyrobena z pravé kůže a její konstrukce poprvé zajišťuje automatické nastavení velikosti. Toto řešení oceníte zejména při častém ukládání sluchátek do kompaktního pouzdra, kde není nutné při každém použití znovu nastavovat most.
Geometrie sluchátek je plně adaptibilní a s pouze minimálním přítlakem, díky čemuž jsou sluchátka pohodlná i při delším poslechu.
› plně skládatelná konstrukce včetně kompaktního pouzdra
› automatické nastavení velikosti mostu usnadňuje ukládání do pouzdra
› konstrukce z titanu (most), hliníku (klouby) a karbonu (výplně)
› výjimečně komfortní perforované náušníky z umělé kůže
| Konstrukce | Uzavřená |
|---|---|
| Materiál těla | Titan, hliník, karbon |
| Měniče | Planar magnetic, 72 x 50 mm, single ended |
| Materiál náušníků | Umělá kůže + semiš |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Harmonické zkreslení | Pod 0.03% 20-20KHz, ref. 1KHz při 94dB |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 2 m, OFHC Premium VIVO |
| Konektor | 6,3 mm |
| Spojení kabel-sluchátka | Vlastní 4pin |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, VIVO kabel 6.3 mm nebo 4.4 mm, certifikát |
