Audio-Technica ATH-WP900
Dostupnost | K dispozici 6 ks
Doporučená cena: 17 990 Kč
Záruka: 24 měsíců
Přenosné, neutrální, krásné...
Javor je tuhé a husté dřevo, které se často používá k výrobě strunných nástrojů, jako jsou kytary a housle. V tomto případě jsme na masivní opracovaný javor natavili tenký plátek plamenného javoru a vyrobili tak mušle, které zajišťují čistý a přirozený zvuk. Povrchová úprava z plamenného javoru, kterou dodal japonský výrobce kytar Fujigen, zvýrazňuje jedinečnou kresbu každé mušle a vytváří tak jedinečnou krásu, která se věkem ještě prohloubí.
U modelu ATH-WP900 jsme použili nový tvar ozvučnice, který výrazně napomáhá řídit tlak vzduchu před i za měničem, a tím snižovat celkové zkreslení zvuku. Měnič je v novém ozvučnici uložen šikmo a lépe tak reflektuje přirozený tvar uší, což napomáhá prostorovému podání zvuku a celkové šířce scény.
Celá sluchátka jsou velmi lehká a díky jednoduché geometrii velmi dobře sedí na hlavě. Náušníky jsou výrazně vykrojené a snadno tak pojmou celé ucho. Rovněž přítlak je zvolený velmi decentně, takže ani při delším poslechu sluchátka nijak netlačí.
- ozvučnice vyrobené z javorového dřeva s finišem z plamenného javoru
- měniče s karbonem vyztuženou membránou (53 mm)
- 2 kabely v balení Jack 3,5 mm a Pentaconn
- přepravní ochranný vak
- ručně vyrobeno v Japonsku

| Konstrukce | Uzavřená |
|---|---|
| Měniče | 53 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Frekvenční rozsah | 5 - 50.000 Hz |
| Citlivost | 100 dB/mW |
| Impedance | 38 Ω |
| Zatížitelnost | 1000 mw |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 2 x 1,2 m |
| Konektor | 3,5 mm lomený, 4,4 mm přímý |
| Spojení kabel-sluchátko | A2DC |
| Hmotnost | 243 g bez kabelu |
| Příslušenství v balení | ochranný přepravní vak |