Audio-Technica ATH-PRO5X
Dostupnost | K dispozici >10 ks
Doporučená cena: 2 490 Kč
Záruka: 24 měsíců
Profesionální monitory PRO5X
Audio-Technica představuje novou generaci spolehlivých monitorů pro DJs i nahrávací studia. Jejich srdce tvoří měnič o průměru 40 mm, který byl vyladěn směrem k příjemné neutralitě, ale také dostatečnému výkonu pro poslech v hlučném prostředí. Ani při vysokých hlasitostech tak sluchátka neztrácejí dech a nedegradují zvuk nadměrným zkreslením.
- profesionální konstrukce stvořená pro náročné podmínky
- výkonné měniče se zatížitelností až 1.5 W
- kvalitní odpojitelné kabely (jeden se spirálou)
- kovový most
- pohodlné náušníky s dobrou izolací od okolí a možností odklápění
Dobrá konstrukce je základ
Sluchátka této kategorie jdou na uši a zase zpět mnohokrát za hodinu a tomu musí odpovídat také jejich konstrukce. Při používání PRO5X budete mít jistotu, že jsou sluchátka na podobné zacházení dimenzovaná. Kovový most je prakticky nezničitelný, lehké naklápění mušlí bezporuchové a plasty v každém místě robustní a bez jakýchkoli sklonů k vrzání. Zaměření sluchátek samozřejmě odpovídá i odpojitelný kabel se zámkem a spirálou, chránící před vytržením.
| Konstrukce | Uzavřená |
|---|---|
| Materiál těla | Plast, kov |
| Měniče | Dynamické, 40 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 35.000 Hz |
| Citlivost | 100 dB/mW |
| Impedance | 34 Ω |
| Zatížitelnost | 1,5 W |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 120 cm a 120-300 cm spirálový |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 250 g bez kabelu |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | 2 audio kabely (1 spirálový) |