Domácí otevřená sluchátka s automatickým nastavením velikosti mostu.
Sluchátka jsou určena také pro velmi dlouhý poslech, během něhož se o dostatečný komfort starají prodyšné textilní náušníky s nízkým přítlakem.
Kvalitní zvuk s dobrým podáním prostoru zajišťují měniče o průměru 40 mm, osazené velmi citlivým CCAW vinutím. Vyšší věrnosti zvuku napomáhá také otevřená konstrukce mušlí.
| Konstrukce | Otevřená |
|---|---|
| Měniče | 40 mm, CCAW vinutí |
| Materiál náušníků | Textil |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 18 - 25,000 Hz |
| Citlivost | 93 dB/mW (1 kHz) |
| Impedance | 35 Ω |
| Zatížitelnost | 500 mW |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | 3 m |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 240 g |
| Barva | černá |