Audio-Technica ATH-AD500x
Dostupnost | K dispozici 8 ks
Doporučená cena: 4 490 Kč
Záruka: 24 měsíců
Především totální komfort
Díky unikátnímu systému 3D Wing dosedají sluchátka vždy jen takovou silou, aby se bezpečně udržela na vašich uších. Přitom si zachovávají maximální vzdušnost otevřených modelů, velkoryse dimenzované náušníky a maximální míru flexibility. Při dlouhém domácím poslechu potěší také nízká hmotnost, zredukovaná na 235 g.
Precizní technika skrytá za dokonale přirozeným a prostorným zvukem
Pro sluchátka Audio-Technica ATH-AD500x byly navrženy zcela nové měniče o průměru 53 mm, využívající extrémně citlivého CCAW vinutí. Toto spojení je zárukou velmi přirozeného a vzdušného zvukového projevu s širokou scénou a dostatečně pevným basovým základem. Aby byla soustava kompletní využívají sluchátka kvalitních přívodních kabelů z OFC mědi.
-
zcela nové měniče o průměru 53 mm
-
CCAW vinutí
-
kabel z velmi čisté OFC mědi
-
nízká hmotnost 235 g
-
maximální komfort díky opěrnému systému 3D Wing
| Konstrukce | Otevřená |
|---|---|
| Měniče | 53 mm, CCAW vinutí |
| Materiál náušníků | Tkanina |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 25.000 Hz |
| Citlivost | 100 dB/mW |
| Impedance | 48 Ω |
| Zatížitelnost | 500 mW |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | 3 m |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 235 g |
| Barva | černá |