Audeze MM-500
Dostupnost | K dispozici 0 ks
Doporučená cena: 49 990 Kč
Záruka: 24 měsíců
Audeze představuje zcela novou profesionální řadu MM. Jméno jí dal jeden s nejvýraznějších současných studiových inženýrů, držitel 11 cen Grammy, Manny Marroquin. Své desky s ním nahrával také Kendrick Lamar, Jon Batiste nebo Post Malone. Manny osobně dohlíží na finální ladění každého modelu této řady a pracuje také na konstrukční stránce sluchátek.

Audeze MM-500
S modelem MM-500 zakládá Audeze zcela novou profesionální řadu sluchátek, při jejichž návrhu nebyl s ohledem na práci ve studiích laděn pouze zvukový charakter, ale náročné zvukařské práci je přizpůsobena také jejich konstrukce. Hliníkový základ proto doplňuje prakticky nezničitelný ocelový most s koženou oporou. Sluchátka jsou i přesto poměrně lehká (stále pod 500 g) a díky nadýchaným koženým náušníkům pohodlná také při delší práci.
Ladění sluchátek je ideální pro kritický poslech, finální mix a obecně pro profesionální práci se zvukem.
- měnič vyladěný pro potřeby nahrávacích studií (by Manny Marroquin)
- lehké hliníkové tělo s ocelovým mostem (495 g)
- vysoce výkonné magnety Fluxor™
- usměrnění magnetického toku a řízení fáze Fazor™
- odpojitelný splétaný kabel Jack 6.3 mm (2 m)
Sluchátka s technologií Planar Magnetic
- vyšší rychlost a přesnost pohybu lehké membrány
- velmi široký frekvenční rozsah při zachování minimálního zkreslení
- celková úroveň zkreslení je několikanásobně nižší oproti běžným elektrodynamickým sluchátkům
- díky minimu pohyblivých částí vynikají sluchátka dlouhou životností a zanedbatelnou změnou kvality zvuku v čase
- konstantní impedance v celém frekvenčním pásmu znamenají nižší nároky na zesilovač

| Konstrukce | Otevřená |
|---|---|
| Materiál těla | Hliník, ocel, kůže |
| Měniče | Magnetoplanární, 90 mm, Fluxor™, Fazor™ |
| Materiál náušníků | Pravá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 50.000 Hz |
| Citlivost | 100 dB (1 mW při 1 kHz) |
| Impedance | 18 Ω |
| Zatížitelnost | max. 5 W, ideálně alespoň 250 mW |
| Harmonické zkreslení | <0.1% @ 100 dB SPL, 1kHz |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | Splétaný, 2 m, OCC měď, černá izolace |
| Konektor | 6,3 mm |
| Spojení kabel-sluchátko | Mini XLR |
| Hmotnost | 495 g |
| Barva | šedá |
| Příslušenství v balení | Strandardní přepravní pouzdro, kabel, certifikát |

