1More SonoFlow SE HQ31 - růžová
Dostupnost | K dispozici >10 ks
Doporučená cena: 1 990 Kč
Prostorový zvuk, LDAC i nové ladění
1More představuje odlehčenou verzi modelu SonoFlow v druhé generaci. Model SE s měniči HQ31 přináší nejen lépe vyladěný zvuk, ale přidává také HiRes kodek LDAC, větší výdrž (+10 h) a novou funkci prostorového zvuku Spatial Audio! To vše v novém kompaktnější m designu, ale stále ve stejném pohodlí.

Měniče sluchátek využívají ultra-lehkou a zároveň novou membránu s titanovým povrchem o průměru 40 mm. Výhodou tohoto řešení je především lepší řízení pohybu membrány a menší deformace, což obojí výrazně snižuje zkreslení zvuku. Celkové ladění si vzal pod křídla držitel GRAMMY® Award Luca Bignardi a sluchátka naladil vysloveně líbivě, dynamicky a šťavnatě, aniž by ztratila potřebnou vyváženost a přesnost.
- dynamické měniče (40 mm) s titanovou membránou
- zvuk laděný držitelem GRAMMY® Award Lucou Bignardi
- prostorový zvuk Spatial Audio
- bezztrátový přenos Bluetooth 5.4 s kodekem LDAC
- výběr z 12 profesionálně navržených křivek ekvalizéru (EQ)
- kvalitní mikforony s AI technologií pro potlačení hluku z okolí
- dokonalá srozumitelnost hovorů přes sluchátka

Potlačení hluku ANC a výdrž 60 hodin
Skvěle hrající sluchátka zřejmě nebudete chtít jen tak dávat z ruky, natož z uší. Důležitá je proto také výdrž na jedno nabití, která se zapnutým ANC atakuje dokonce 60 hodin bez potřeby dobíjení. S podporou extra-rychlého nabíjení navíc získáte dalších 5 hodin poslechu už po 5 minutách nabíjení!
Hybridní systém potlačení hluku ANC QuietMax™ tlumí okolní hluk až o 42 dB a přidává samozřejmě i praktickou funkci Transparency Mode pro lepší srozumitelnost okolí. Mikrofony navíc využívají Ai pro odstranění šumu a zvýraznění hlasu během telefonování.

- vylepšené hybridní potlačení hluku QuietMax™ (-42 dB)
- Transparency Mode aktivovatelný stiskem tlačítka
- výdrž na jedno nabití 60 h s ANC, nebo až 90 h bez ANC
- ultra-rychlé nabíjení (5 minut = 5 h poslechu)
- dvojice vestavěných mikrofonů pro dokonale srozumitelné telefonování
- možnost párování s dvěma zařízeními současně (MULTIPOINT)

| Sluchátka s Bluetooth | ano |
|---|---|
| Bezdrátová sluchátka | ano |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiály těla | Kov, Plast |
| Měniče | Kompozitní membrána DLC (diamond-like-carbon) |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 40 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Jen naplocho |
| Aktivní potlačení hluku | ano |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth kodeky | AAC, LDAC, SBC |
| Konektor | USB Type-C |
| Napájení | 5 V = 1.1A |
| Kapacita baterie | 600 mAh |
| Výdrž baterie | 60 h (ANC ON), 90 h (ANC OFF) |
| Výdrž samotných sluchátek | 90 h |
| Doba nabíjení sluchátek | 2 h |
| Kompatibilita | HFP/A2DP/AVRCP |
| Hmotnost | 273 g |
| Barva | růžová |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C |