1More SonoFlow PRO HQ51 - hnědá
Dostupnost | K dispozici >10 ks
Doporučená cena: 2 490 Kč
HiRes zvuk s razítkem GRAMMY® Awards
Populární bezdrátová sluchátka SonoFlow se vrací ve vylepšené verzi PRO! Přinášejí nově vyladěný zvuk, delší výdrž, vyšší účinnost ANC a nově také Ai potlačení hluku během telefonování. To vše ve skládacím provedení a maximálním pohodlí, jak jste u SonoFlow zvyklí.

Měniče sluchátek využívají ultra-lehkou a zároveň pevnou uhlíkovou membránu o průměru 40 mm. Výhodou tohoto řešení je především lepší řízení pohybu membrány a menší deformace, což obojí výrazně snižuje zkreslení zvuku. Nové ladění měničů si vzal opět na starosti držitel GRAMMY® Award Luca Bignardi. Zvuk je výrazně líbivý, živý a zábavný, ale stále velmi dospělý a příkladně vyvážený.
Přenos Bluetooth 5.4 s kodekem LDAC navíc splňuje certifikaci HiRes Audio Wireless, abyste si nejvyšší kvalitu zvuku užili nejen po kabelu (v balení), ale také bezdrátově.
- dynamické měniče (40 mm) s membránou DLC (diamond-like-carbon)
- zvuk opět vyladěný držitelem GRAMMY® Award Lucou Bignardi
- certifikace Hi-Res Audio Wireless s podporou kodeku LDAC
- bezztrátový přenos Bluetooth 5.4 s bitrate až 990 kbps
- výběr z 12 profesionálně navržených křivek ekvalizéru (EQ)
- možnost poslechu v HiRes kvalitě také přes kabel (v balení)
- součástí balení je také pevné pouzdro na sluchátka

Hybridní ANC a výdrž 65 hodin
Skvěle hrající sluchátka zřejmě nebudete chtít jen tak dávat z ruky, natož z uší. Důležitá je proto jejich výdrž na jedno nabití, která se zapnutým ANC nově atakuje fantastických 65 hodin. S podporou extra-rychlého nabíjení navíc získáte dalších 5 hodin poslechu už po 5 minutách nabíjení! Bez ANC zvládnou sluchátka až 100 h a i po úplném vybití můžete poslouchat dál s pomocí kabelu (v balení).

Samotný systém hybridního potlačení hluku ANC QuietMax™ je nyní o 12 % účinnější než u první verze SonoFlow. Nově navíc pomáhá také během telefonování, kdy pomocí Ai zvýrazní lidský hlas a potlačí veškerý ostatní hluk sejmutý mikrofonem.
- hybridní potlačení hluku ANC QuietMax™
- Ai potlačení hluku během telefonování
- Transparency Mode aktivovatelný stiskem tlačítka
- výdrž na jedno nabití 65 h s ANC, nebo až 100 h bez ANC
- ultra-rychlé nabíjení (5 minut = 5 h poslechu)
- možnost připojit sluchátka ke dvěma zařízením současně (Multipoint)

| Sluchátka s Bluetooth | ano |
|---|---|
| Bezdrátová sluchátka | ano |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiál těla | Plast, kov |
| Měniče | DLC (diamond-like-carbon) |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 40 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Aktivní potlačení hluku | ano |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Bluetooth, Odpojitelný kabel |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth kodeky | AAC, LDAC, SBC |
| Další parametry kabelu | Odpojitelný, součástí balení |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Kapacita baterie | 720 mAh |
| Výdrž baterie | 65 h ANC ON, 100 h ANC OFF |
| Výdrž samotných sluchátek | 100 h |
| Doba nabíjení sluchátek | 1.5 h |
| Kompatibilita | HFP/A2DP/AVRCP |
| Hmotnost | 250 g |
| Barva | hnědá |
| Příslušenství v balení | Audio kabel Jack 3.5 mm, Nabíjecí kabel USB-C, Pevné pouzdro |