Topping Audio Hane
Dostupnost | K dispozici 2 ks
Doporučená cena: 3 290 Kč
Záruka: 24 měsíců

Zvuk, který si naladíte podle chuti
Topping Audio vstupuje do segmentu InEar monitorů a hned s laditelným modelem, jehož charakter si můžete upravit přesně podle chuti. Čtveřice přepínačů v těle sluchátka umožňuje měnit frekvenční odezvu od výrazně ploché a neutrální až po velmi zábavnou a líbivou. Sami tak rozhodnete o tom, jak budou sluchátka Hane nakonec znít...
Ladění ve velkém rozsahu je možné také díky výjimečnému dynamickému měniči s membránou DLC (Diamond-like Carbon). Ta je lehounká, ale velmi pevná, takže se při pohybu nedeformuje a i při obrovském rozsahu je její zkreslení pod 0,05 %. Bez potíží tak můžete posílit třeba basovou složku nebo lehce vytáhnout "na světlo" detaily...
- laditelná sluchátka s 16 různými charaktery zvuku
- precizní dynamický měnič s rozsahem 5 - 35.000 Hz
- pevná DLC membrána eliminující zkreslení
- ladění zvuku pomocí přepínačů na sluchátku
- možnost změnit charakter od neutrálního po velmi zábavný

Ergonomické tělo a odpojitelný kabel
Tělo sluchátek HANE je vyrobeno z jemné pryskyřice a jeho povrch, barvený čínskou technikou "dian cui", připomíná povrch motýlích křídel pod mikroskopem. Sluchátka jsou navíc citlivě tvarovaná tak, aby netlačila na žádnou část ucha a ani z něj příliš nevyčnívala.
Kabel sluchátek chrání lehká textilní izolace, která zůstává stejně pružná bez ohledu na stárnutí. Ke sluchátkům je OFC kabel připojen pomocí tradičních konektorů 2pin, zatímco ke zdroji je připojíte pomocí konektoru Jack 3.5 mm.
- ergonomicky tvarované tělo, které netlačí ani v malých uších
- vnější plocha zdobená technikou "dian cui"
- celé sluchátko je vyrobeno z nealergizující pryskyřice
- odpojitelný kabel chrání lehká textilní izolace
- konektory 2pin / Jack 3.5 mm

| Sluchátka do uší | ano |
|---|---|
| Materiály těla | Pryskyřice |
| Měniče | DLC membrane |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 10 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 35.000 Hz |
| Citlivost | 115 dB / Vrms |
| Impedance | 80 Ω |
| Harmonické zkreslení | < 0,05 % (1 mW / 500 Hz) |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Materiál kabelu | Měď |
| Další parametry kabelu | 150 cm, OFC, textilní izolace |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Spojení kabel-sluchátko | 2-pin |
| Barva | modrá |
| Příslušenství v balení | 6 párů nástavců, nástroj na ladění, vak na sluchátka, audio kabel |
| Příslušenství v balení | Audio kabel Jack 3.5 mm, Silikonové nástavce (více velikostí), Vak na sluchátka |