SoundPeats Free2 Classic - černá

EAN: 6941213606181

Bezdrátová sluchátka TWS s výdrží 8 hodin na jedno nabití, při použití dobíjecího pouzdra dokonce 30 hodin. Dotykové ovládání včetně hlasitosti. Přenos Bluetooth 5.1 s kodeky SBC. Nabíjení přes USB-C, luxusní povrch pouzdra imitující kožený povrch.

Dostupnost | K dispozici 1 ks

 

Sluchátka Free2 classic od společnosti SoundPeats nezklamou nikoho, kdo hledá sluchátka, s dlouhou výdrží, poskytující komfort a luxusní design. Free2 classic můžou přehrávat vaší oblíbenou hudbu až 8 hodin v kuse, při použítí dobíjecího pouzdra až 30 hodin, jsou pohodlná, vejdou se pod helmu a nebudou vám nijak omezovat ani při poslechu v leže v posteli. Za velmi přijatelnou pořizovací cenu získáte dobře vybavená bezdrátová sluchátka.

  • výdrž 8 hodin, celkem 30 hodin s použitím nabíjecího pouzdra
  • dobrý poměr mezi cenou a výbavou sluchátek

 

 

Sluchátka jsou lehká opatřená mikrofony s protiprachovou ochranou. Rezistence proti vodě odpovídá standartu IPX5, což je odolnost proti stříkající vodě ze všech směrů po dobu 3 minut. Snadno si tak poradí s potem, nebo nepřízní počasí, což je předurčuje k používání při venkovních sportovních aktivitách. Pouzdro je pokryto povrchem imitujícím kůži, takže vypadá lépe, než běžná plastová pouzdra. Sluchátka Free2 classic díky kompaktnímu tvaru téměř nevyčnívají z ucha a nevytváří žádný tlak na vaše uši ani pod pokrývkou hlavy.

  • mikrofony s protiprachovou ochranou
  • ochrana proti vodě IPX5
  • pouzdro s povrchem imitujícím kůži
  • dobře sedí v uších a nikdy netlačí

 

 

Bluetooth připojení je stabilní, bez výpadků a signál dosahuje do vzdálenosti 9-10 metrů od vašeho zařízení. Stejně jako u téměř všech bezdrátových sluchátek můžete kdykoli snadno přepínat mezi poslechem na jedno nebo obě sluchátka. Dotykové ovládání dokáže nejen spustit, pozastavit a přeskakovat streamovanou hudbu, ale také přijímat, odmítat a ukončovat telefonní hovory.

 

Materiál náušníků Silikon
Doba nabíjení 1.5 h sluchátka, 2 h pouzdro
Verze Bluetooth 5.1
Voděodolnost IPX5
Stav Nové
Druh ovládání Dotykové
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Typ připojení Bluetooth
Barva černá
Záruční doba 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO
Výdrž baterie 8 h (30 h i s pouzdrem)
Měniče Dynamické, 6 mm
Kapacita baterie 43 + 43 + 350 mAh
Nastavení hlasitosti ano
Sluchátka do uší ano
Bezdrátová sluchátka ano
Sluchátka s Bluetooth ano
Materiál těla Plast, kovová mřížka
Mikrofon ano
Hmotnost 4,9 + 4,9 + 32,5 g
Příslušenství v balení Nabíjecí kabel USB-C, dobíjecí pouzdro, uživatelský manuál
Bluetooth kodeky SBC