Moondrop CHU II DSP
Dostupnost | K dispozici 0 ks
Doporučená cena: 699 Kč
Záruka: 24 měsíců
S první generací modelu Chu značka Moondrop nastavila nový standard v kategorii cenově nejdostupnějších in-ear sluchátek. Zvukově a zpracováním byly srovnatelné s několikanásobně dražšími modely. To vše pokračuje u druhé generace s četnými vylepšeními. Nyní byl model Chu 2 obohacen verzí s přizpůsobitelným DSP kabelem.

Zvuk na míru na dosah ruky
U verze DSP sluchátek Chu 2 je středem pozornosti samotný DSP kabel. Namísto 3,5mm jacku je zakončen USB-C konektorem a sám zpracovává digitální signál. Ještě před D/A převodníkem se nachází DSP procesor, sloužící k digitálnímu ladění zvuku, které je analogovou cestou velmi složité a nákladné. Nejen že se tímto zvukový projev Chu 2 ještě více přibližuje prémiovějším modelům sluchátek, ale navíc dostáváte tento pomyslný „alchymistický stůl“ k dispozici i Vy. Skrze aplikaci Moondrop Link 2.0 máte k dispozici plně parametrický ekvalizér s téměř neomezenou volností. Své předvolby si můžete ukládat i stahovat přímo od Moondrop, nebo od komunity uživatelů.

- Digitální DSP kabel s USB-C konektorem
- DSP procesor digitálně dosahuje optimálního hi-fi zvuku
- V základu k dispozici 3 úrovně basových frekvencí
- Aplikace Moondrop Link 2.0
- Plně parametrický ekvalizér s téměř neomezenými možnostmi přizpůsobení
- Předvolby ke stažení od Moondrop i celé komunity uživatelů
Neochuzená prémiová konstrukce
I přes digitální kabel nabitý technologiemi se nezapomnělo ani na fyzické zpracování samotných sluchátek. Základem je tělo odlité ze slitiny zinku, které chrání vrstva polomatné barvy. Konektor pro připojení kabelu je standardní 2-pin. Trysky sluchátek disponují lehce vyměnitelnými filtry se závitem, odpadá tak náročné čištění při vzájemné nevyváženosti obou sluchátek kvůli zanesení nečistotami. Uvnitř toho všeho spolehlivě tepe dynamický měnič s membránou ze slitiny hliníku a hořčíku o průměru 10mm.
- 10mm dynamický měnič s Al-Mg membránou
- Zinkové tělo chráněné polomatnou barvou
- Spolehlivý 2-pin konektor
- Výměnné filtry trysek se závitem

| Sluchátka do uší | ano |
|---|---|
| Materiály těla | Hliník |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 10 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Tlačítka na kabelu | Univerzální (3 tl.) |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 15 - 38.000 Hz, 20Hz - 20kHz (IEC60318-4, -3dB) |
| Citlivost | 119dB/Vrms (@1KHz) |
| Impedance | 18Ω ± 15% (@1KHz) |
| Harmonické zkreslení | THD≤0.5% (@1KHz, 94dB) |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Délka kabelu | 120 cm |
| Další parametry kabelu | 120 cm, šedý |
| Konektor | USB Type-C |
| Spojení kabel-sluchátko | 2-pin |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Silikonové nástavce (více velikostí), Vak na sluchátka |