Moondrop Aria 2
Dostupnost | K dispozici 0 ks
Doporučená cena: 2 590 Kč
Záruka: 24 měsíců

Hvězda mezi dynamickými měniči je zpět
ARIA si ve své druhé generaci půjčuje akustická řešení měniče od nejvyšších modelů značky. Dynamický měnič, který byl u první generace ceněný zejména pro výjimečně věrné a bohaté pásmo středů, přidává ve druhé generaci keramickou vrstvu pro zpevnění povrchu membrány, zatímco celý měnič je nově uložen v laděné akustické komoře z mědi.
Výsledkem je u nové generace výrazně nižší zkreslení a ještě příjemnější tonalita, než tomu bylo u původního modelu Aria.
Ladění opět boduje kontrolovaným basovým základem i množstvím detailů, ale působí výrazně vyváženějším, klidnějším a dospělejším dojmem než původní Aria.
- kovová sluchátka s dynamickým měničem
- membrána měniče zpevněná vrstvou keramiky
- celý měnič je uložený v nově laděné zvukové komoře z mědi
- příjemnější tonalita, vyváženější charakter a nižší zkreslení
- velmi pohodlný tvar i pro malé uši

Odpojitelný kabel s vyměnitelnými konektory 3.5 / 4.4 mm
Sluchátka jsou dodávána spolu se splétaným postříbřeným kabelem. Se sluchátky je kabel spojen klasickými 2pinovými konektory. Dlouhou životnost i příjemné splývání od uší dolů zajišťuje kabelu velmi povedená izolace ve stříbrno-šedé barvě.
Součástí kabelu je také dvojice kovových vyměnitelných konektorů. K dispozici je volba mezi klasickým zakončením Jack 3.5 mm a symetrickou variantou Jack 4.4 mm.
Ochranu proti vnikání nečistot do sluchátek zajišťují odnímatelné šroubovací filtry, které je možné vyčistit a vrátit zpět.
- kvalitní splétaný kabel z postříbřené mědi
- vyměnitelné konektory na kabelu (3.5 / symetrický 4.4 mm)
- kvalitní aretace konektoru kovovým závitem
- odnímatelné a snadno čistitelné filtry proti vnikání nečistot
- kvalitní kožené pouzdro v balení

| Sluchátka do uší | ano |
|---|---|
| Materiály těla | Hliník |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 16 - 22.000 Hz, 20 - 20.000 Hz (-3 dB) |
| Citlivost | 122 dB |
| Impedance | 33 ohm +/- 15 % (1 kHz) |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Délka kabelu | 120 cm |
| Počet žil / vláken kabelu | 4 |
| Konektor | 3,5 mm přímý, 4,4 mm přímý |
| Spojení kabel-sluchátko | 2-pin |
| Barva | šedá |
| Příslušenství v balení | Audio kabel Jack 3.5 mm, Kožené pouzdro, Redukce 3.5 > 4.4 mm, Silikonové nástavce (více velikostí) |