Kinera QoA Aviation Galaxy

EAN: 6973084431210

In-ear sluchátka s unikátním designem a čtyřmi měniči. 1x dynamický měnič pro basy, 2x Knowles 32873 BA měniče pro středy a 1x Knowles 33518 BA měnič pro výšky. Tělo z pryskyřice , měděný 5N OCC kabel, zaměnitelné redukce 3.5 mm a 4.4 mm jack, dvě různá barevná provedení Mirage a Galaxy.

Dostupnost | K dispozici 0 ks

Létání je láska ke svobodě a cesta do světa fantazie

17.12.1903 Bratři Wrightové otevřeli ve svém aeroplánu lidstvu cestu k průzkumu nebes...

Ne dlouho potom vznikl i ikonický fialový koktejl s nádechem nebeské modři s názvem Aviation. Chuť koktejlu je sladká, aromatická, chutná po dobách dávno minulých, někdo dokonce tvrdí, že chutná jako jaro. Stejně jako tento likér, který je osvěžující a zároveň hřejivý, tak i zvuk sluchátek QoA Aviation Galaxy v sobě snoubí hladké příjemné výšky evokující pocity jarní vitality, s bohatým a hřejivým zvukem středů.

Barvy nebe nás nepřestávají fascinovat, proto je člověk tak posedlý létáním. Poznejte radost, kterou může přinést pouze létání a naslouchejte zvukům oblohy. QoA Aviation Galaxy jsou poctou odvaze, touze po svobodě, a síle lidského ducha odhodlaného letět navzdory zemské přitažlivosti.

 

 

Quad-hybrid design

Kombinace čtyř měničů zajišťuje dobrý přednes napříč hudebními žánry. Dva 32873 Knowles BA měniče zajišťují bohaté střední pásmo, kde sídlí lidský hlas a tím pádem zvýrazňují emoce v nahrávce. Dynamický měnič s membránou 8 mm je určený pro basy a Knowles 33518 BA pro výšky. Zajímavostí je, že sluchátka jsou menší, než jiná sluchátka s podobným počtem měničů. Sluchátka nejsou náročná na výkon vašeho zesilovače, můžete je klidně použít ke svému telefonu, nebo tabletu. Kabel 5N OCC zajišťuje čistější a jemnější zvuk, je modulární, takže na něj můžete nasadit koncovku buď 3.5 mm jack, nebo 4.4 mm jack. I jen samotný podobný kabel byste těžko pořídili pod 4000 Kč.

 • čtyři měniče rozdělené do tří pásem
 • 1x dynamický měnič pro basy
 • 2x Knowles 32873 BA měniče pro středy
 • 1x Knowles 33518 BA měnič pro výšky
 • sluchátka nenáročná na výkon
 • modulární kabel 5N OCC se dvěma redukcemi 3.5 mm a 4.4 mm jack

 

 

Dvě okouzlující varianty

Skořepiny jsou vyrobené pomocí vysoce precizního 3D tisku, díky tomu perfektně sedí v uších a sluchátka jsou příjemná na nošení. QoA Aviation Galaxy jsou kompatiblní s většinou náušníků na trhu, což umožňuje uživatelům vybrat si nástavce přesně podle svých preferencí. Dva různé typy nástavců dodávaných se sluchátky umožňují ovlivnit zvuk sluchátek. Balanced Eartips poskytují vyrovnaný kohézní zvuk a jsou vhodné pro uživatele s dlouhými ušními kanálky. Vocal Eartips způsobí, že lidský hlas je sladší a blíž k uchu, jsou vhodná pro uživatele s kratšími ušními kanálky. Za zmínku stojí i elegantní bílo modré pouzdro s cvočkem, který urychluje jeho otevírání. Sluchátka jsou dostupná ve dvou různých provedení Mirage a Galaxy. Povrch sluchátek je malovaný ručně, čili každá sluchátka jsou originál. Skořepiny jsou částečně průhledné, takže je vidět na vnitřní součástky.

 • skořepiny vyrobené technologií 3D tisku
 • dva druhy silikonových nástavců s odlišnými zvukovými profily
 • luxusní pouzdro
 • dvě různá barevná provedení Mirage a Galaxy
 • každé sluchátko je originál, povrch je zdobený ručně
 • průhledné skořepiny

 

Materiál náušníků Silikon
Konektor 3,5 mm přímý, 4,4 mm přímý
Spojení kabel-sluchátko 2-pin
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Konstrukce Uzavřená
Typ připojení Odpojitelný kabel
Barva modrá, černá
Záruční doba 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO
Parametry kabelu 5N OCC měděný kabel
Sluchátka do uší ano
Materiál těla Pryskyřice
Impedance 39 Ω
Citlivost 118 dB
Frekvenční rozsah 20 - 20.000 Hz
Příslušenství v balení sluchátka, kabel, 6 párů nástavců ( 3x vocal S/M/L, 3x balanced S/M/L), zaměnitelné redukce 3,5 mm a 4,4 mm jack, manuál
Měniče 1 x Dynamický 8 mm + 3 x Knowles BA
Stav Nové