Kinera Plutus Beast - Jack 3.5 mm, zlatá

EAN: 6973084431470

Tribridní in-ear sluchátka s trojicí měničů a ručně malovaným tělem. Měnič planar magnetic (10 mm), Balanced Armature měnič, Bone conduction měnič (10 mmm), odpojitelný 5N měděný kabel (2-pin), pevné kožené pouzdro. Rozsah 20-20.000 Hz, impedance 22 ohmů.

Dostupnost | K dispozici 1 ks

 

Tribridní systém měničů

Celest Plutus Beast jsou zbrusu nová tribridní in-ear sluchátka se systémem tří měničů. První měnič je takzvaný Bone Conduction Driver s průměrem 10 mm. Tento kontaktní měnič využívá k vedení zvuku rozechvívání lebečních kostí, což je výhodné zejména pro přenos nízkých frekvencí. Dojem z basů je fyzičtější a přesnější. Druhý měnič je typ Balanced Armature, ten je naopak zodpovědný za přednes nejvyšších frekvencí a celkovou čitelnost zvuku. Celý systém pak doplňuje čtvercový planární měnič druhé generace, který reprodukuje především basové a středové pásmu s typickou přirozeností a silou těchto měničů. 

Celest Plutus Beast je vyladěn profesionálním týmem akustických inženýrů. Sestavu vyladili se zaměřením na vyváženou zvukovou odezvu, aby sluchátka byla vhodná pro poslech jakéhokoli žánru. Sluchátka vynikají čistotou a vyrovnaností v celém frekvenčním pásmu, vokály jsou zřetelné, prokreslené a příjemné, celkový zvuk je bohatý a hladký.

  • tribridní systém měničů
  • 1x Bone Conduction Driver, 1x Balanced Armature, 1x planární měnič
  • vyvážené frekvenční spektrum
  • sluchátka vhodná pro poslech všech žánrů

 

 

Bájný strážce nebes

Jak je u firmy Kinera zvykem, i model Celest Plutus Beast čerpá pro svůj design a zvukový charakter inspiraci z rozsáhlého světa čínských mytologických příběhů. Tentokrát výrobci našli inspiraci ve světě nebeských výšek a představili šelmu Plutus (také známou jako Tianlu, Bixie nebo Baijie). Šelma má tělo tygra a dračí hlavu a ocas. Plutus střeží nebeskou říši před příchodem démonů, monster, zhouby a nemocí. Plutus je podle mýtů „nebeským stvořením štěstí“ a je často považován za symbol bohatství a blahobytu.

 

 

Design inspirovaný mytologií

Mušle sluchátek jsou ručně malované. Použité vzory jsou inspirované již zmíněným mytologickým zvířetem. Malby mají evokovat bohatství, zlaté a stříbrné šperky a energii divoké bájné šelmy. Komory sluchátek jsou vyrobeny pomocí 3D tisku z pryskyřice, mají ergonomický tvar a připomínají šperky.

Celest Plutus Beast se dodává s prémiovým splétaným kabelem. Kabel se skládá z 5N postříbřených měděných vodičů a izolace příjemné na dotek. Je opatřen 2 pinovými konektory. Sluchátka jsou dodávána se dvěma typy náušníků: Celest 221 Vocal Eartips (černé) : zvýrazňují výšky, dělají vokál příjemnější, Celest 608 Balanced Eartips (červené): vyvážený zvuk

  • ručně malované tělo sluchátek
  • výroba z pryskyřice pomocí 3D tisku
  • prémiový splétaný kabel 5N z monokrystalické mědi
  • verze s konektorem Jack 3.5 mm
  • dva druhy náušníků po 3 velikostech (S/M/L) s různými zvukovými vlastnostmi

 

Materiál náušníků Silikon
Spojení kabel-sluchátko 2-pin
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Konstrukce Uzavřená
Typ připojení Odpojitelný kabel
Barva zlatá
Záruční doba 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO
Konektor 3,5 mm přímý, 4,4 mm přímý
Sluchátka do uší ano
Parametry kabelu 5N stříbřený z monokrystalické mědi
Materiál těla Pryskyřice
Hmotnost 5.2 g
Impedance 8 ohmů
Citlivost 108 dB
Frekvenční rozsah 20 - 20.000 Hz
Příslušenství v balení Kožené pouzdro, kabel, Celest 221 Vocal Eartips x 3 (S/M/L) Celest 608 Balanced Eartips x 3 (S/M/L), kovová záložka do knihy
Měniče 1x Bone Condution (10 mm), 1x Balanced Armature, 1x Square Planar Driver (10 mm)
Stav Nové