Kinera Phoenixcall Transparent

EAN: 6973084431227

Hybridní in-ear sluchátka s pěticí měničů a ručně malovaným tělem. Dynamický měnič (7 mm), 2 x měnič Balanced Armature a 2 x mikro planarní měnič. Odpojitelný 5N měděný kabel (2-pin), pevné pouzdro. Rozsah 20-40.000 Hz, impedance 32 ohmů.  

Dostupnost | K dispozici 0 ks

Na křídlech Fénixe

Značka Kinera se při tvorbě designu svých modelů ráda inspiruje mytologií z různých koutů světa. V případě sluchátek Celest Phoenixcall se jedná o čínskou mytologii, konkrétně o mýtus s názvem The Legends of Mountains and Seas. Mýtus vypráví o jedinčné scenérii, kdy bájný Fénix svolává svým mocným hlasem stovky svých bratří a sester. Jeho hlas společně s hlasem hor, řek, jezer, moří, větru a deště, tvoří mystickou sílu, která láká božské ptačí rodiny, aby se shromáždily. Ptačí bytosti jakoby se zhmotňují ve vzduchu a svými melodickými písněmi naplňují oblohu, aby se následně vznesly nad hlubinami lesa a v harmonické velkolepé podívané se společně vydávají na jih do svých domovských končin.

 

 

Hybridní systém 5 měničů

Phoenixcall jsou hybridní sluchátka se systémem pěti měničů, obsahují dynamický měnič ( 7 mm ) pro basy, Balanced Armature měnič pro středy, další Balanced Armature měnič pro vyšší středy a dva mikro planární měniče pro vysoké frekvence. Tahle pečlivě vyvážená kombinace měničů zajišťuje otevřený, transparentní a přirozený zvuk ideální pro široké množství žánrů. Sluchátka jsou vyráběna pomocí 3D tisku. Skořepina sluchátek je průhledná, takže je vidět na vnitřní součástky sluchátek. Phoenixcall nejsou náročná na výkon vašeho zesilovače, takže je bez obav můžete připojit k vašemu telefonu, nebo iPadu. V celé svojí kráse se vám ale Fénix ukáže jen při použítí kvalitního DAC převodníku.

 • hybridní systém pěti měničů
 • vhodné pro poslech širokého spektra žánrů
 • vyrobeny technologií 3D tisku
 • průhledná skořepina sluchátek
 • vhodné k použití s telefonem nebo tabletem

 

 

Sluchátka pro milovníky designu

Značka Kinera je známá svým jedinečným designem a ručním malováním povrchu. Cílí na zákazníky, pro které je kromě zvukové kvality důležitá i vizuální složka produktu a ta je u sluchátek Phoenixcall unikátní. Levé sluchátko má jiný design než pravé. Obě však nesou motivy bájného ptačího hejna symbolizující znovuzrození, krásu a sílu. Sluchátka jsou dodávána s luxusní výbavou a jejich rozbalování je samo o sobě zážitkem. Kožené pouzdro se zipem, stříbřený kabel z monokrystalické OCC mědi 5N s redukcí na 4.4 mm jack. Příjemným překvapením je ocelová záložka do knihy s motivem čínské mytologie. V balení najdete také dva typy nástavců s různými zvukovými profily:

 • Celest 221 Vocal Eartips zvýrazňují výšky a vokály
 • Celest C-07 Balanced Eartips mají vyvážený zvuk 

 

 

 

 


       
Materiál náušníků Silikon
Spojení kabel-sluchátko 2-pin
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Typ připojení Odpojitelný kabel
Barva modrá, růžová
Záruční doba 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO
Konektor 3,5 mm přímý
Sluchátka do uší ano
Parametry kabelu 5N měděný stříbřený
Materiál těla Pryskyřice
Impedance 32 Ω
Citlivost 103 dB
Frekvenční rozsah 20 - 40.000 Hz
Příslušenství v balení 6 párů nástavců, kabel Jack 3.5, pouzdro, manuál, ocelový šperk s čínskými motivy
Měniče 1 x Dynamický + 2 x Balanced Armature + 2 x Flat Panel Driver
Stav Nové