Kinera Freya 2.0

EAN: 6973084431326

Hybridní in-ear sluchátka se čtveřicí měničů. Dynamický měnič (7 mm), 3x měnič Balanced Armature, odpojitelný 6N měděný kabel (2-pin), pevné pouzdro. Rozsah 20-20.000 Hz, impedance 20 ohmů.

Dostupnost | K dispozici 4 ks

Sluchátka pro milovníky popu

Hlavní zvukové vlastnosti sluchátek Freya 2.0 jsou vynikající basová odezva sahající hluboko do sub basových frekvencí. Střední a vysoké frekvence navozují pocit prokreslenosti, čistoty a zvuk působí lineárně. Výrobce se netají tím, že sluchátka jsou vyladěna především k poslechu popu a elektronické hudby. Zvuk má na starosti hybridní konfigurace měničů. Tři měniče Knowles Balanced Armature a jeden dynamický měnič o průměru 7 mm. 

  • skvělá basová odezva
  • sluchátka laděná pro pop a elektronickou hudbu
  • 4 měniče: 3x Knowles BA + 1x dynamický 7 mm

 

Modulární kabel a 11 párů nástavců

Freya 2.0 jsou velmi lehká, jedno váží neuvěřitelných 3,6 g, jsou tedy vhodná pro dlouhý poslech. Velký počet nástavců je zárukou toho, že si vybere opravdu každý. V balení najdete celkem 11 párů různých typů a velikostí. 5 párů Final Type E eartips zvýrazňuje basy a potlačuje sykavky. 3 páry K-07 balanced eartips ( S/M/L ) pro vyrovnaný poslech a 3 páry 221 vocal eartips ( S/M/L ) pro příjemné podání vokálů a otevřené výšky. Balení obsahuje také kvalitní modulární kabel z monokrystalické mědi 6N se zaměnitelnými redukcemi 3,5 mm a 4,4 mm jack.

  • váha sluchátka pouze 3,6 g
  • 11 párů nástavců s různými zvukovými profily
  • kabel z monokrystalické mědi 6N
  • zaměnitelné redukce 3,5 mm a 4,4 mm jack

 

 

Design inspirovaný severskou mytologií

Tělo sluchátek je vyrobeno z průhledné pryskyřice s barevnými přechody, které vytvářejí jemnou texturu. Vrstvy barev se překrývají a vytváří dynamický a živý vizuální efekt připomínající proudící vítr a padající sníh. Jemné třpytky jsou pečlivě umístěny do prázdných prostor a dodávají vzhledu hloubku. Když jsou sluchátka vystavena přirozenému světlu vytváří lesk připomínající křišťálový hlas severské bohyně Freyi, královny všech valkýr, zpívající tajemný hymnus uprostřed sněhové bouře.

Jen těžko budete na trhu hledat krásnější balení, ve kterém jsou sluchátka dodávána. Už jen samotné vybalování bude pro vás nezapomenutelným zážitkem. Stejnětak prémiový prošívaný obal na sluchátka je malé umělecké dílo. Nepochybně patří Freya 2.0 k těm nejkrásnějším sluchátkům na trhu.

 

 

Materiál náušníků Silikon, pěna
Spojení kabel-sluchátko 2-pin
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Typ připojení Odpojitelný kabel
Barva čirá
Záruční doba 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO
Konektor 3,5 mm přímý, 4,4 mm přímý
Sluchátka do uší ano
Parametry kabelu 6N monokrystalická měď, splétaná konstrukce
Materiál těla Pryskyřice
Impedance 20 Ω
Citlivost 105 dB
Frekvenční rozsah 20 - 20.000 Hz
Příslušenství v balení sluchátka, modulární kabel s redukcemi 3,5 mm + 4,4 mm jack, 11 párů nástavců, pouzdro, čistící štěteček, uživatelský manuál
Měniče 1 x Dynamický 7mm + 3 x Knowles BA
Stav Nové