Ikko ActiveBuds AB02 - černá
Dostupnost | K dispozici 2 ks
Doporučená cena: 8 990 Kč
Záruka: 24 měsíců
Ikko ActiveBuds jako HiFi sluchátka
Že umí IKKO vyrobit skvěle hrající, a navíc opravdu pohodlná sluchátka, dokázala tato značka už dříve s modelem OH10. Novinka v sobě nese velmi podobné ladění s opravdu návykovým basovým základem, přirozenými středy a příjemně jiskřivými detaily.
To vše díky dynamickému měniči s keramickou membránou o průměru 10 mm a novému DSP, které z tohoto měniče vytáhne maximum. Díky aktivnímu potlačení hluku si navíc špičkový zvuk sluchátek vychutnáte klidně i v hlučnějším prostředí.
- bezdrátová HiFi sluchátka s potlačením hluku ANC
- připojení k telefonu přes Bluetooth 5.3
- výdrž na jedno nabití 7,5 hodiny
- při dobíjení v pouzdře celkem 70 hodin hudby
- špičkové ladění dynamického měniče

Ikko ActiveBuds pro streamování bez telefonu
Protože je pouzdro vybaveno dotykovým displejem, WiFi rozhraním a také slotem pro SIM kartu, je možné si do něj nainstalovat vybrané streamovací aplikace (TIDAL, SPOTIFY) a poslouchat hudbu přímo i bez použití telefonu.
- sluchátka s WiFi rozhraním a slotem pro SIM kartu
- možnost streamovat přes WiFi a 4 G sítě i bez telefonu
- stále více aplikací v nabídce
- nechybí TIDAL ani SPOTIFY
- snadná aktualizace firmware sluchátek přes WiFi

ActiveBuds jako AI asistent s češtinou
Díky aplikaci ChatGPT 4 máte v kapse praktického AI asistenta pro poznámky, dotazy či vzdělávání. Ovládání hlasem je zcela jednoduché a samozřejmě dostupné také v češtině! Kromě toho je podporováno až 62 jazyků. I bez telefonu si tak můžete dělat hlasové poznámky, vyhledávat informace nebo se jen tak bavit s přáteli.

ActiveBuds jako AI kapesní překladatel
S ActiveBuds se na cestách neztratíte v žádné zemi! Díky hlasovému záznamníku a rozpoznávání až 57 jazyků máte u sebe neustále vašeho osobního tlumočníka v reálném čase! Vaše poznámky i překlady můžete navíc snadno sdílet přímo na váš telefon.

| Sluchátka s Bluetooth | ano |
|---|---|
| Bezdrátová sluchátka | ano |
| Sluchátka do uší | ano |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | Dynamické, 10 mm, keramický povrch |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Aktivní potlačení hluku | ano |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 102 dB |
| Potlačení hluku | ANC až 48 dB |
| Voděodolnost | IPX4 |
| Typ připojení | Bluetooth, WiFi |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC |
| Konektor | USB Type-C |
| Výdrž baterie | 7,5 hodiny, celkem až 70 h při dobíjení v pouzdře |
| Hmotnost | 86 g komplet |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | 4 sady pěnových nástavců, 3 sady silikonových nástavců, USB-C kabel |
| Displej | 1.8 inch AMOLED, 326ppi |
| Operační systém | iKKO Earsync System (upravený Android) |
| Možnost doinstalovat aplikace | ano |