Final Audio VR3000 - černá
Dostupnost | K dispozici 2 ks
Doporučená cena: 1 790 Kč
Záruka: 24 měsíců
Prostorový zvuk pro gaming a VR
Nová řada sluchátek VR je určena speciálně pro gaming a virtuální realitu. Jejich specialitou je zvuk zaměřený na precizní podání prostoru, dokonalé směrování zvuků a jejich přesný timing. Díky tomu dokážete mnohem lépe určit, ze kterého směru zvuky přicházejí a v případě VR vás celková prostorovost zvuku mnohem lépe vtáhne do děje.
Sluchátka jsou postavena na novém dynamickém měniči o průměru 6 mm, jehož základ tvoří znělé měděné pouzdro, nová membrána, nově tvarovaný magnet i lehounké CCAW vinutí. Vše s cílem maximálně odlehčit pohyblivé části a zpřesnit kontrolu pohybu membrány.
- sluchátka s velmi přesným prostorovým podáním zvuku
- celkový charakter vyladěný speciální pro Gaming a Virtuální realitu
- dynamický měnič (6 mm) s ultra-lehkým CCAW vinutím
- měděné jádro měniče má lepší akustické i magnetické vlastnosti
- velmi přirozené ladění s mírně posíleným basovým pásmem

Promyšlená ergonomie, skutečné pohodlí
Ergonomický tvar sluchátek byl navržen tak, aby spoléhal na 3 opěrné body namísto jediného. Pokud totiž sluchátka podpírá pouze jeden bod, může být v tomto místě cítit nepříjemný tlak na ucho. Sluchátka řady VR proto spoléhají na fixaci silikonovým nástavcem a dalšími dvěma opěrnými body ve vnějším uchu. Výsledkem je větší pohodlí i při velmi dlouhém poslechu a zároveň dobrá fixace sluchátek během pohybu.
- systém tříbodové fixace v uších eliminuje nepříjemný tlak
- rozložení opory do tří míst zvyšuje komfort a zlepšuje fixaci sluchátek
- uzamykatelné háčky lépe fixují kabel za uchem při pohybu
- součástí balení je i jednoduchý pytlík na sluchátka

Mikrofon a ovládání na kabelu
Kabel sluchátek je doplněn také o kvalitní mikrofon pro snadnější "chatování" při hraní her. Nechybí ani pohodlné třítlačítkové ovládání hovorů i přehrávání hudby. Snadno tak zvládnete nastavit hlasitost, přepínat skladby i přijímat nebo ukončovat hovory.

| Sluchátka do uší | ano |
|---|---|
| Materiál těla | ABS plast |
| Měniče | Dynamické |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Citlivost | 101 dB |
| Impedance | 18 Ω |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | Černý OFC kabel |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Hmotnost | 18 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Textilní vak na sluchátka, 5 párů nástavců různých velikostí, háčky na uši |