Final Audio A4000
Dostupnost | K dispozici 2 ks
Doporučená cena: 3 180 Kč
Záruka: 24 měsíců
Od základu nový f-Core měnič
Pro svůj další model řady A potřebovala značka Final Audio nejen využít zkušenosti z vlajkové lodi A8000, ale především postavit od základu nový měnič, který by odpovídal nejnovějším trendům a nárokům střední třídy HiFi sluchátek. Výsledkem je širokopásmový dynamický měnič o průměru 6 mm, jehož základ tvoří znělé měděné pouzdro, nová membrána, nově tvarovaný magnet i lehounké CCAW vinutí. Vše s cílem maximálně odlehčit pohyblivé části a zpřesnit kontrolu pohybu membrány.
- technicky propracovaná špuntová sluchátka navazující na nejvyšší model A8000
- dynamický měnič (6 mm) s ultra-lehkým CCAW vinutím
- měděné jádro měniče má lepší akustické i magnetické vlastnosti
- příjemně vyvážené a přitom zábavné ladění pro každodenní použití

Promyšlená ergonomie, skutečné pohodlí
Ergonomický tvar sluchátek byl navržen tak, aby spoléhal na 3 opěrné body namísto jediného. Pokud totiž sluchátka podpírá pouze jeden bod, může být v tomto místě cítit nepříjemný tlak na ucho. Sluchátka řady A proto spoléhají na fixaci silikonovým nástavcem a dalšími dvěma opěrnými body ve vnějším uchu. Výsledkem je větší pohodlí i při velmi dlouhém poslechu a zároveň dobrá fixace sluchátek během pohybu.
- systém tříbodové fixace v uších eliminuje nepříjemný tlak
- rozložení opory do tří míst zvyšuje komfort a zlepšuje fixaci sluchátek
- odpojitelný kabel (2 pin) z kvalitní OFC mědi
- uzamykatelné háčky lépe fixují kabel za uchem při pohybu
- součástí balení je i chytře navržené silikonové pouzdro

| Sluchátka do uší | ano |
|---|---|
| Materiál těla | ABS plast |
| Měniče | Dynamické |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Citlivost | 100 dB |
| Impedance | 18 Ω |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | Černý OFC kabel |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Spojení kabel-sluchátko | 2-pin |
| Hmotnost | 18 g |
| Barva | modrá |
| Příslušenství v balení | Silikonové pouzdro, 5 párů nástavců různých velikostí, háčky na uši |