Etymotic ER4-XR
EAN: 846430002029
Kvalitní in-ear monitory s ultra citlivými, ručně párovanými měniči Balanced Armature a posíleným pásmem basů. Rozsah 20 - 16.000 Hz, impedance 45 ohmů, velmi účinné tlumení okolního hluku. Nový odpojitelný kabel. Sluchátka jsou vyráběna v USA.
Dostupnost | K dispozici 3 ks
Doporučená cena: 10 780 Kč
Záruka: 24 měsíců
Sluchátka stvořená vědou
Kdo jiný by měl vědět, jak vyrobit špičkové in-ear monitory, než firma, která kdysi představila první sluchátka s ultra citlivými a přesnými měniči Balanced Armature. Od té doby platí sluchátka Etymotic za etalon přesnosti a průkopníka zvuku s velmi vysokým rozlišením. Zcela nová řada ER4 ale přináší mnohem víc, než jen referenční zvukovou kvalitu.
Etymotic ER4-XR
- verze s posíleným pásmem basů
- pečlivě párované měniče Balanced armature se shodou více než 92 % (20 - 16.000 Hz)
- nejvyšší výstupní citlivost v této třídě sluchátek
- vysoký stupeň tlumení hluku, až 98 % (35 dB - 42 dB)
- zcela nový odpojitelný kabel s konektory MMCX a zámečky
- nové kovové tělo chrání citlivé měniče uvnitř
- vyměnitelné filtry chrání měniče před nečistotami vnikajícími do sluchátek

| Materiál těla | Kov |
|---|---|
| Měniče | Balanced armature |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 16.000 Hz |
| Citlivost | 98 dB |
| Impedance | 45 Ω |
| Potlačení hluku | 35 - 42 dB |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 150 cm, konektory MMCX |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Spojení kabel-sluchátko | MMCX |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Barva | šedá |
| Příslušenství v balení | Pouzdro, 4 filtry, 2 páry pěnových nástavců, 3 páry silikonových, spona |