Etymotic ER2SE
EAN: 846430002197
Profesionální studiové in-ear monitory s citlivými dynamickými měniči Moving Coil. Rozsah 20 - 16.000 Hz, impedance 15 ohmů, vysoká citlivost 96 dB, velmi účinné tlumení okolního hluku. Odpojitelný kabel MMCX.
Dostupnost | K dispozici 0 ks
Doporučená cena: 3 490 Kč
Záruka: 24 měsíců
SE = Studio Edition
Sluchátka Etymotic jsou již několik let synonymem analytické přesnosti a vysoké izolační schopnosti in-ear sluchátek. Tyto silné stránky naplňuje také řada ER2. Při snaze o co nejvěrnější poslech s maximem detailů se přitom obejde bez tlakových měničů a sází na velmi citlivé dynamické měniče Moving Coil. Verze SE navíc znamená striktně neutrální ladění, vhodné pro kritický poslech i profesionální použití.
Etymotic ER2SE
- referenční verze sluchátek Etymotic ER2
- velmi citlivé dynamické měniče Moving Coil zajišťující přesnou odezvu na signál
- vysoká výstupní citlivost sluchátek, 96 dB
- vysoký stupeň tlumení hluku, až 98 % (35 dB - 42 dB)
- zcela nový odpojitelný kabel s konektory MMCX a zámečky
- nové kovové tělo chrání citlivé měniče uvnitř
- vyměnitelné filtry chrání měniče před nečistotami vnikajícími do sluchátek
Specifikace
| Sluchátka do uší | ano |
|---|---|
| Materiál těla | Kov |
| Měniče | Dynamické měniče Moving Coil |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 16.000 Hz |
| Citlivost | 96 dB |
| Impedance | 15 Ω |
| Potlačení hluku | 35 - 42 dB |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 120 cm, konektory MMCX |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Spojení kabel-sluchátko | MMCX |
| Barva | modrá |
| Příslušenství v balení | Pouzdro, silikonové a pěnové nástavce, nástroj na výměnu filtrů |