1More Quad Driver E1010
Dostupnost | K dispozici 3 ks
Doporučená cena: 3 490 Kč
Velký zvuk podle pravidel THX® i HiRes
Sluchátka 1More Quad Driver jsou první sluchátka s certifikací THX®. Cestu k tomuto ocenění zajistila hned čtveřice měničů v každém sluchátku, jejichž sladění si vzal na starosti držitel ceny Grammy® Luca Bignardi.
Základem je speciální dynamický měnič s pevným, ale lehkým karbonovým povrchem, zatímco o přesnou odezvu ve vyšších frekvencích obstarává trojice "tweeterů" Balanced Armature. Výsledkem je krásně vyvážený a dospělý zvuk, který reprodukuje nahrávky s úžasnou věrností a jistotou.
- exkluzivní hliníková konstrukce, zvuková komora ve tvaru turbíny
- skvělá ergonomie se zahnutým zvukovodem
- 4měničová konstrukce (1 dynamický karbonový + 3 měniče Balanced Armature)
- zvuk vyladěný držitelem ceny Grammy® Lucou Bignardim
- kvalitní kabel z OFC mědi
- mikrofon a univerzální 3tlačítkové ovládání pro všechny telefony
- kvalitní příslušenství včetně koženého pouzdra
Univerzální a komfortní tvar sluchátek
Promyšlený tvar sluchátek odkazuje na tvar turbíny - je bez jakýchkoli hran a dokonale sedne každému uchu, aniž by při delším poslechu unavoval. Kromě toho jsou sluchátka vybavena také 3tlačítkovým ovládáním, které zvládá ovládání všech telefonů včetně hlasitosti (Android i Apple).

| Sluchátka do uší | ano |
|---|---|
| Materiály těla | Hliník |
| Měniče | Balanced Armature (BA), Dynamický měnič |
| Počet BA měničů ve sluchátku | 3 |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | ano |
| Tlačítka na kabelu | Univerzální (3 tl.) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 99 dB / 1 mW |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Délka kabelu | 125 cm |
| Materiál kabelu | Měď |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 18,5 g |
| Barva | šedá |
| Příslušenství v balení | Kožené pouzdro, Redukce do letadla, Silikonové nástavce (více velikostí) |