1More PistonBuds Pro - černá
Dostupnost | K dispozici 0 ks
Doporučená cena: 1 690 Kč
Záruka: 24 měsíců

Potlačení hluku QuietMax™ vypne i vítr
Technicky propracovaná sluchátka s aktivním potlačením hluku už nemusejí stát tisíce. Kvalitní řešení teď nabízí třeba 1More už pod 2 tisíce korun. Jeho potlačení hluku QuietMax™ nabízí hned 3 režimy včetně redukce hluku způsobeného foukajícím větrem. Nechybí samozřejmě ani Transparency Mode pro snadnější komunikaci s okolím, aniž byste sluchátka vytahovali z uší.
Fanoušky her na mobilu potěší také speciální Gaming Mode se sníženou latencí, neboli zpožděním zvuku vůči obrazu.
AUTO Pause
Sluchátka jsou vybavena čidlem přítomnosti v uších - jakmile sluchátko z ucha vytáhnete, přehrávaná hudba se automaticky pozastaví.
- aktivní potlačení hluku QuietMax™ tlumí až o 38 dB
- systém využívá 4 mikrofony s umělou inteligencí
- herní režim s extra nízkou latencí (zpoždění zvuku)
- k dispozici jsou 3 režim ANC:
- maximální tlumení - ideální do hlučného prostředí města
- Transparency mode - lépe slyšíte zvuk okolí
- WNR režim - potlačí hluk větru při běhání venku
- mikrofony jsou využívány také pro pohodlnější telefonování

30 h výdrž a zvuk s puncem GRAMMY®
Širokopásmové měniče sluchátek využívají ultra-tenkou a zároveň pevnou titanovou membránu o průměru 10 mm. Výhodou tohoto řešení je především vyšší efektivita a přesnější kontrola pohybu membrány, což má přímý vliv na mohutnost basů a přesnost detailů ve vysokých frekvencích.
Celkové ladění zvuku si vzal pod křídla držitel GRAMMY® Award Luca Bignardi, díky čemuč se na věrnost a kvalitu podání můžete spolehnout bez ohledu na to, jaký žánr vás právě baví.
Přenos Bluetooth 5.2 (zpětně kompatibilní) pracuje s dosud nejvyšší stabilitou signálu a zároveň je také nejméně náročný na energii baterií. Celková výdrž sluchátek se i díky tomu dostává při zapnutém ANC na 20 h (5 + 15 h s pouzdrem).

- výdrž 5 + 15 h s ANC nebo 7.5 + 22.5 bez ANC
- rychlé nabíjení 5 min = 1 h poslechu navíc
- dynamické měniče (10 mm) s titanovou membránou
- zvuk laděný držitelem GRAMMY® Award Lucou Bignardi
- velmi stabilní a úsporný bezztrátový přenos Bluetooth 5.2
- výběr z 12 profesionálně navržených křivek ekvalizéru (EQ)
- odolnost vůči vodě a potu dle IPX5
- detailní nastavení ANC, zvuku i ovládání v aplikaci 1More
| Sluchátka na běhání | ano |
|---|---|
| Sluchátka s Bluetooth | ano |
| Bezdrátová sluchátka | ano |
| Sluchátka do uší | ano |
| Materiály těla | Plast |
| Měniče | 10 mm, dynamický |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 10 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Aktivní potlačení hluku | ano |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Impedance | 16 Ω |
| Voděodolnost | IPX5 |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC |
| Konektor | USB Type-C |
| Kapacita baterie | 38 + 38 + 410 mAh |
| Výdrž samotných sluchátek | 7.5 h |
| Celková výdrž s pouzdrem | 30 h |
| Doba nabíjení | 2 h |
| Kompatibilita | HFP / A2DP / AVRCP |
| Hmotnost | 39 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C, Silikonové nástavce (více velikostí) |