1MORE Triple Driver In-Ear Gold
Dostupnost | K dispozici 3 ks
Doporučená cena: 2 990 Kč
THX® certifikace a 3 měniče
Špunty 1More Triple-Driver jako první sluchátka na světě splňují náročnou specifikaci zvuku THX®. Vděčí za to především hybridní konstrukci s dvěma precizními výškovými / středovými měniči Balanced Armature a jedním měničem dynamickým pro plné a přirozené basové pásmo. Výsledkem je výjimečně transparentní podání s velkou šířkou scény, přesným vykreslením detailů i hutným basovým základem. Sluchátka si tak bez obav pochutnají na náročném jazzu i dunivém hip-hopu.
- sluchátka splňující náročnou certifikaci THX®
- 2 měniče Balanced Armature (přesné a rychlé meniče pro pásmo detailů a středů)
- 1 měniče dynamický (plnohodnotné basové pásmo s velkou hloubkou)
- uložení měničů v silikonových pouzdrech zvyšuje odolnost sluchátek
- výsledný zvuk sluchátek ladil vítěz Grammy® Luca Bignardi

Komfort i prvotřídní výbava
Celokovové tělo sluchátek má velmi jednoduchý kruhový tvar s vyústěním krčku pod správným úhlem, umožňujícím pohodlné a přitom jisté usazení v malém i velkém uchu. Spolu s širokou sadou nástavců různých velikostí tak sluchátka padnou opravdu každému. Navíc se mohou pochlubit chytrým ovládáním na kabelu, které zvládá přepínat skladby i nastavovat hlasitost nejen i telefonů iPhone, ale také Android.
- celokovová konstrukce s příkladnou ergonomií a dobrou fixací v uchu
- komfortní poslech i po více hodinách
- chytré třítlačítkové ovládání na kabelu pro Apple i Android (včetně hlasitosti)
- lehká textilní izolace kabelu, v horní části silikonová (tišší při pohybu)

| Další parametry kabelu | Měď na kevlarovém jádru |
|---|---|
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Kompatibilita | Android, iOS |
| Frekvenční rozsah | 20 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 99 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Hmotnost | 18 g |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Mikrofon | ano |
| Barva | zlatá |
| Tlačítka na kabelu | Univerzální (3 tl.) |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Sluchátka do uší | ano |
| Stav | Nové |
| Materiály těla | Hliník |
| Měniče | Balanced Armature (BA), Dynamický měnič |
| Počet BA měničů ve sluchátku | 2 |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, Pěnové nástavce (více velikostí), Redukce do letadla, Silikonové nástavce (více velikostí) |
| Materiál náušníků | Pěna, Silikon |
| Záruční doba HU | 2 roky |