Violectric Chronos

EAN: 4262404460255

Přenosný sluchátkový zesilovač s D/A převodníkem určený k poslechu z mobilních zařízení ve vysoké kvalitě. Konektor USB-C a výstup jack 3.5 mm. Čip Cirrus Logic CS43131, vzorkování PCM 384 kHz / 32 bit a DSD 256, dynamický rozsah: 130 dB, THD+N: -115 dB

Dostupnost | K dispozici 2 ks

HiFi zvuk na cestách konečně bez kompromisů

Od doby, kdy se moderní chytré telefony staly součástí našeho každodenního života, jsou často i zdrojem pro poslech naší oblíbené hudby. A tak se stalo, že jsou naše prémiová, pečlivě vybíraná a hýčkaná hi-fi sluchátka často odsunuta na druhou kolej, protože pro ně elektronika našich smartphonů zkrátka nemá dostatečný výkon. V německé firmě Violectric o tom dobře vědí a přišli s řešením v podobě novinky CHRONOS, přenosného D/A převodníku se sluchátkovým zesilovačem. Vysoké nároky na zvuk už si nemusíte šetřit jen na doma.
  

 • čip CS43131 společnosti Cirrus Logic
 • přenos v kvalitě 32 bit / 384 kHz
 • podpora formátu DSD 256 bit
 • dynamický rozsah 130 dB
 • zkreslení -115 dB
 • vstup USB-C
 • výstup 3,5 mm jack

 

 

Už žádné dokupování kabelů

Chronos má velmi kompaktní rozměry. Je vhodný pro všechny mobilní zařízení, nebo zařízení bez sluchátkového výstupu. Připojíte ho k vašemu telefonu bez instalace jakéhokoli dalšího softwaru. Ať už používáte iPhone s iOS, telefon s Androidem, Macbook s macOS, nebo notebook se systémem Windows, díky třem přiloženým OTG kabelům (Lightning, USB-C, MicroUSB, délka 15 cm) propojíte Chronos snadno s jakýmkoli běžným zařízením. Propojovací kabely jsou delší, než je běžné u jiných donglů, což oceníte, když chcete na Chronosu zvýšit hlasitost, ale nechcete přitom vytahovat z kapsy i telefon

 • snadné zapojení
 • kompatibilní s iOS, Android, Windows, macOS
 • tři OTG propojovací kabely (lightning, USB-C, micro USB)
 • délka kabelů 15 cm

 

 

Snadné ovládání a nízká spotřeba

Konverzi zajišťuje DAC čip CS43131 společnosti Cirrus Logic, schopný přenosu v kvalitě 32 bit / 384 kHz a podporující formát DSD až do 256 bitů. Chronos má dynamický rozsah 130 dB a hladina zkreslení je -115 dB.

Digitální vstup je USB-C a výstup ze zařízení je 3,5 mm jack. Dvě tlačítka na boku slouží k ovládání hlasitosti. Chronos spotřebovává tak málo energie, že jen velmi málo zatěžuje baterii vašeho smartphonu. Ovládání je zcela intuitivní, zapojíte USB kabel a jste připraveni k poslechu své oblíbené hudby.

Dongl dobře funguje i s náročnými HiFi modely jako Senheiser HD600, nebo Senheiser HD660 S. Frekvenční rozsah se pohybuje od 20 Hz do 20 kHz, podporuje sluchátka s impedancí od 16 do 600 ohmů. U nízkoimpedančních sluchátek nabízí zesilovač výkon 2 x 30 mW.

 

 

Kvalita evropské manufaktury

Design Chronosu je na první pohled standartní a odpovídá podobným USB donglům. Když jej ale vezmete do ruky a podíváte se zblízka, zjistíte, že je na něm přeci jen něco výjimečného.

Dongl je velmi lehký, snadno se vám vejde do kapsy. Žádné displeje a žádná tlačítka navíc. Působí možná jako klišé mluvit o německé kvalitě, ale materiál opravdu působí prémiově a solidně, rohy jsou příjemně zakulacené a hrany lesklé. Vrchní i spodní část jsou pokryty tvrzeným sklem, což dodává zařízení luxusní vzhled a zároveň ochranu proti poškrábání. Vrchní kryt barevně indikuje jednotlivé operační módy. Bílá znamená úspěšné propojení, zelená značí přehrávání PCM souborů a modrá přehrávání DSD souborů.

 

D/A převodník CS43131
Vzorkování 384 kHz / 32 bit, DSD 256
Výstupní úroveň 2 x 30 mW @32 Ohm / 2 x 5 mW @600 Ohm
Materiál těla hliník, sklo
Barva černá
Rozměry 44.5 x 24 x 10 mm
Hmotnost 17 g
Příslušenství v balení 3 propojovací kabely (Apple Lightning, USB-C, micro-USB)
Záruční doba 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO
Výrobce D/A čipu Cirrus Logic
Stav Nové
Výstupy Jack 3.5 mm
Vstupy USB Type C