Ikko ITM07 Milestone
Dostupnost | K dispozici 0 ks
Doporučená cena: 14 990 Kč
Záruka: 24 měsíců
Kapesní HiFi v luxusním balení
Miniaturní DAC/AMP Ikko ITM07 je vlastně miniaturní továrnou na precizní HiFi zvuk. Vejde se snadno i do dlaně, ale díky použití vrcholných D/A převodníků spolu s výkonnými zesilovacími prvky zabalenými v luxusním kovovém těle je schopen dodat sluchátkům ten nejkvalitnější možný signál, srovnatelný i s nejvyššími modely HiRes přehrávačů.
Zařízení podporuje systémy Android, iOS, MacOS, Windows
- kapesní sluchátkový DAC/AMP pro sluchátka
- výstupy Jack 3.5 / 4.4 mm, optika
- výkon až 0,5 W na kanál (Jack 4.4 mm)
- HighEnd D/A čip ES9039Q2M
- vstup USB-C
- luxusní kovové provedení

Architektura se čtyřmi zesilovači (CQAM)
I tak malinké zařízení, jakým je ITM07, umí poslat na symetrický sluchátkový výstup až 0,5 W na kanál, takže s přehledem vybudí prakticky jakákoli cestovní sluchátka na trhu.
Klíčem k tomuto výkonu je nová architektura se čtyřnásobným zesílením ve dvou stupních. Nasazeny jsou zesilovače 2x OPA1622 a 2x SGM8262. Výhodou tohoto řešení není pouze vysoký výkon, ale též mimořádně kultivovaný výstup, vysoká věrnost zvuku a špičkové hodnoty dynamiky i harmonického zkreslení.
- zesilovací prvky 2x OPA1622 + 2x SGM8262
- 3.5mm: ≥175mW + 175mW (32Ω, THD+N<1%)
- 4.4mm: ≥520mW + 520mW (32Ω, THD+N<1%)
- zkreslení pod 0,0005 %
- dynamický rozsah 122 dB
- odstup signál/šum 123 dB

Výstupy Jack 3.5 / 4.4 mm / Optika
Sluchátkový zesilovač ITM07 je vybaven dvojicí sluchátkových výstupů. Klasický konektor Jack 3.5 mm doplňuje ještě symetrická varianta Jack 4.4 mm pro náročnější sluchátka a nejvyšší kvalitu zvuku. Jack 3.5 slouží zároveň jako optický digitální výstup, ze kterého je možné získat signál třeba pro stolní HighEnd převodníky.
Výstupy: Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm, Optika
| Vstupy | USB Type C |
|---|---|
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm, Optika |
| Výstupní úroveň | 3.5 mm ≥175mW / 4.4mm ≥520mW na kanál při 32 ohmech |
| Výrobce D/A čipu | ESS Technology |
| D/A převodník | ES9039Q2M |
| Barva | zlatá |
| Materiál těla | hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | 57 x 27 x 12 mm |
| Příslušenství v balení | USB-C nabíjecí kabel |