Violectric HPA V550

EAN: 4262404460330

Výkonný sluchátkový zesilovač / předzesilovač se sedmi úrovněmi nastavení zisku v rozsahu +/- 18 dB. Vstupy: XLR, 2x RCA Cinch Výstupy: Pentaconn, XLR 4-pin, Jack 6.3 mm, RCA Cinch, XLR. Vestavěný předzesilovač s nastavením hlasitosti, motorizovaný ovladač hlasitosti, dálkové ovládání.

Dostupnost | K dispozici 0 ks

Zvolte si kombinaci přesně pro vás

Violectric HPA V550 pokrývá většinu funkcí recenzemi opěvovaného vyššího modelu DHA V590² – kromě D/A převodníku. Je také přirozeným mezistupněm mezi čistě sluchátkovým zesilovačem V222 a sluchátkovými zesilovači s DA převodníkem a předzesilovačem V226 a V380.

Jedná se o prémiový sluchátkový zesilovač vybavený předzesilovačem pro zapojení vašeho domácího hi-fi. Celkem 3 páry analogových vstupů a přiložené stylové dálkové ovládání nasvědčují, že se jedná o ideální centrální hub za rozumnou cenu pro zapojení vašeho poslechového studia. Dálkovým ovládáním můžete zvolit vstup, výstup a nastavit hlasitost.

 

 

Výkon, který předčí vaše požadavky

Sluchátkový zesilovač HPA V550 je pokračováním na cestě dlouhého vývoje, která je lemována úspěšnými modely, jako byly například HPA V200 a HPA V280. HPA V550 nabízí přirozený analogový zvuk, přesně takový, který proslavil jeho předchůdce. Není to jen jeden z nejvýkonnějších sluchátkových zesilovačů na trhu, ale i zařízení s velmi nízkou hladinou šumu. Rozumí si i s těmi nejnáročnějšími sluchátky včetně magnetoplanárních modelů. Snadno vybudí jakákoli sluchátka s impedancí mezi 16 a 600 Ohmy. Signál prochází celkem čtyřmi výkonovými zesilovači. Nesymetrický sluchátkový výstup využívá dvou z nich, symetrický potom všechny čtyři. Výkon zesilovače je mnohem větší než využijí i ta nejnáročnější sluchátka na naší planetě.

  • jeden z nejvýkonnějších sluchátkových zesilovačů na trhu
  • nízká hladina šumu
  • vhodný i pro nejnáročnější magnetoplanární modely sluchátek
  • tři sluchátkové výstupy 4-pin XLR, 2 x 6.3 mm jack

 

 

Nastavení zisku přesně dle vašich potřeb

Mezi zadními linkovými vstupy XLR a RCA lze volit pomocí přepínače na předním panelu. Zesilovač je vybavený 38mm hliníkovým motorizovaným potenciometrem hlasitosti typu RK27 a motorizovaným potenciometrem vyvážení kanálů. Všechny zesilovače firmy Violectric jsou vybaveny inovativním nastavením zisku předzesilovače. Celkem je k dispozici 7 různých hodnot -18 / -12 / -6 / 0 / +6 / +12 / +18 dB, přičemž levý a pravý kanál může být nastaven na samostatnou hodnotu. Pro většinu sluchátek je dostatečné nastavení 0dB, velmi hladová sluchátka, jako jsou HIFIMAN Susvara pak využijí nastavení +6dB. 

  • přepínatelné XLR a RCA vstupy
  • kvalitní potenciometr hlasitosti typu RK27
  • 7 hodnot nastavení zisku předzesilovače

 

 

Šasi i dálkový ovladač jsou vyrobeny z kvalitního hliníku což garantuje efektivní elektromagnetické stínění. Design je poměrně klasický, připomíná kvalitní studiové vybavení a dýchá z něj německý perfekcionismus a důraz na použití kvalitních materiálů.

  • kompaktní studiový design
  • kvalitní materiály
  • perfekcionismus německé manufaktury
Výstupní úroveň 6400 mW Pmax @50 ohms, 21 V RMS @600 ohms
Materiál těla hliník
Barva černá
Rozměry 290 x 80 x 248 mm
Hmotnost 6 kg
Příslušenství v balení napájecí kabel, dálkový ovladač
Záruční doba 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO
Stav Nové
Výstupy Jack 6.3 mm, RCA Cinch, XLR, XLR 4-pin
Vstupy RCA Cinch, XLR