Burson Audio Soloist Voyager

EAN: 9346990002503

Symetrický sluchátkový zesilovač třídy A + předzesilovač. Až 10 W na výstupu XLR nebo 5 W na výstupu Jack. Ovládání hlasitosti MUSES72320, vyměnitelné operační zesilovače, celokovové tělo s pasivním chlazením.

Dostupnost | K dispozici 0 ks

Dvě dekády zkušeností a excelence

Značka Burson Audio urazila za posledních 20 let obrovskou cestu a s novinkou Soloist Voyager vám představuje vlajkovou loď mezi svými sluchátkovými zesilovačů. Kvalita elektrické energie použité při zesilování zvuku je stejně klíčová jako kvalita vody použité při vaření. Zesilovač třídy A dual-mono je proto vybavený ve verzi DELUXE třemi operačními zesilovači Vivid Pro AOP V7 na kanál pro křišťálově čistou reprodukci zvuku. Dále je vybacen ultra-tichými napájecími moduly Silent Power SPM02, které nabízejí neuvěřitelně nízkou úroveň šumu pouhých 0,8 nVrms, což je více než 200 krát méně než u běžných napájecích regulátorů.

Verze DELUXE je rovněž vybavena zdrojem napájení SUPER CHARGER 5A. Voyager disponuje dvěma oddělenými a nezávisle napájenými zesilovači uvnitř, tím eliminuje vzájemné zkreslení mezi kanály a vytváří živý zvukový prostor s velkým dynamický rozsahem. Výkon zesilovače dosahuje masivních 8 W symetricky (XLR) nebo 5 W na běžném sluchátkovém výstupu.

  • Standardní balení: V6 Vivid operační zesilovače, standardní napájecí zdroj 24V
  • Deluxe balení: V7 Vivid Pro operační zesilovače, Burson Super Charger 5A – 24V napájecí zdroj
  • vlajková loď mezi sluchátkovými zesilovači Burson
  • symetrický sluchátkový zesilovač třídy A s výkonem až 10 W (XLR)
  • vyměnitelné operační zesilovače

Revoluční design pro nezaměnitelný výkon

Co se týče chlazení, Soloist Voyager vyměnil ventilátory Noctua ze svého předchůdce za mnohem tišší chladicí systém, který zahrnuje masivní chladič spojený s malým ventilátorem pod PCB deskou. Chladicí systém zajišťuje, že Soloist Voyager nejen bez námahy odvádí teplo, ale také má příjemný design, který zkrášlí jakýkoli obytný prostor.

Víte, že číslo označující impedanci sluchátek je mírně zavádějící? V praxi se impedance sluchátek v průběhu přehrávání hudby výrazně mění podle přehrávaných zvukových frekvencí. Soloist Voyager se pyšní sluchátkovým výstupem, který toto kolísání impedance kompenzuje a zajišťuje tak konzistentnější odezvu. 

Soloist Voyager je vybaven prověřeným řešením ovládání hlasitosti hlasitosti: 2x MUSES72320 s odporovým děličem, úctyhodnou separací kanálů 120 dB, jemným krokováním 0.5 dB a dynamickým rozsahem -112dB, díky tomu Voyager nabízí nepřekonatelnou přesnost při nastavování hlasitosti.

  • odporové ovládání hlasitosti MUSES72320 s dynamickým rozsahem -112 dB
  • kovové tělo s vynikajícím pasivním chlazením
  • dálkové ovládání

 

Vyměnitelné operační zesilovače

Zesilovače Burson jsou vyladěny precizně, ale pro všechny případy je zde systém vyměnitelných operačních zesilovačů. Díky němu je možné doladit zvukovou charakteristiku zesilovače přesně podle vašich představ. Zesilovač využívá pozlacené patice DIP8, které umožňují jejich snadnou výměnu, což vám umožní aktualizovat váš zesilovač, který s vámi tím pádem bude růst v čase.

 

 

Specifikace

Vstupní impedance: 38.000 ohmů
Rozsah: ± 1 dB 0 - 48 kHz
THD: <0.0015 %
Výstupní impedance: 0.5 ohmu (25 ohmů - preout)

Výkon:
16 ohmů - 10 W (XLR) / 5 W - SNR 116 dB
32 ohmů - 8 W (XLR) / 4 W - SNR 111 dB
150 ohmů - 1.3 W / 0.65 W - SNR 110 dB
300 ohmů - 0.64 W / 0.32 W - SNR 109 dB

Vstupy: XLR, RCA, MIC bypass
Výstupy: XLR preamp, RCA preamp, RCA Subwoofer Output, sluchátkové XLR, sluchátkový Jack 2x

Hmotnost: 7 kg
Rozměry: 260 × 270 × 85 mm

 

Materiál těla hliník
Barva stříbrná
Rozměry 260 × 270 × 85 mm
Hmotnost 7 kg
Příslušenství v balení Standardní balení: V6 Vivid operační zesilovače, dálkové ovládání, standardní napájecí zdroj 24V /// Deluxe balení: V7 Vivid Pro operační zesilovače, dálkové ovládání, Burson Super Charger 5A – 24V napájecí zdroj
Záruční doba 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO
Stav Nové
Výstupy Jack 3.5 mm, Jack 6.3 mm, RCA Cinch, Subwoofer Out, XLR, XLR 4-pin
Vstupy RCA Cinch, XLR