Wavemaster CUBE Neo White
Dostupnost | K dispozici 4 ks
Doporučená cena: 5 690 Kč
Záruka: 24 měsíců
Prémiové dvoupásmovky s Bluetooth
Představujeme vám stylovku CUBE NEO, elegantní dvoupásmový systém s účinným bassreflexem, tweeterem a středobasovým měničem. Kromě výjimečného zvuku s elektrizujícími detaily a poctivými basy sází reproduktory také na prémiový design a špičkové zpracování. Střední místnosti dokáže systém vyplnit dospělým a precizně zvládnutým zvukem, který může fungovat nejen jako decentní kulisa, ale také jako zdroj energie třeba ve vaší pracovně.
K počítači nebo telefonu můžete reproduktory připojit buď kabelem nebo bezdrátově pomocí přenosu Bluetooth 2.1. V jednu chvíli může být tedy reproduktor připojen až ke třem zdrojům, mezi nimiž volíte buď ručně nebo automaticky dle přítomného signálu. A pokud už někdy reproduktory vypnete, jejich ECO Stand-By mód s odběrem 0.5 W minimalizuje náklady i zatížení přírody.
- elegantní dvoupásmový systém s bassreflexem, výkon 50 W
- tweeter 25 mm, středobasový měnič 13 cm
- rozsah systému 45 - 22.000 Hz
- možnost poslechu přes kabel (vstup Cinch a Jack) i Bluetooth 2.1
- automatická volba vstupu dle přítomného signálu
- nastavení hlasitosti, vstupu, basů i výšek reproduktoru pomocí dálkového ovládání
- úsporný režim ECO Stand-By
- dálkové ovládání
- rozměry: 175 x 245 x 200 mm

| Barva | bílá |
|---|---|
| Výkon na kanál | 25 W na kanál |
| Frekvenční rozsah | 45 - 22.000 Hz |
| Počet pásem | 2 |
| Průměr basového reproduktoru | 13 cm |
| Vstupy | Bluetooth, Linkový vstup Jack 3,5 mm, Linkový vstup RCA, Optický vstup |
| Výstupy | Pro subwoofer |
| Nastavení hlasitosti | Vpředu hlavního reproduktoru |
| Nastavení zvuku | Basy a výšky |
| Dálkové ovládání | ano |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 2.1 |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC |
| WiFi | ne |
| Aplikace pro nastavení | ne |
| Barevný dekor | bílá |
| Hmotnost (ks) | 5.8 kg |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 245 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Obsah balení | Napájecí kabel, dálkové ovládání a 2 baterie, repro kabel, audio kabel (3.5 mm) |