Kanto Ora

EAN: 800152721323

Výkonné dvoupásmové stolní monitory pro kreativní práci, poslech hudby i hraní her. Výkon 50 W, vstupy RCA / Bluetooth 5.0 / USB-C, výstup pro subwoofer. Basový měnič o průměru 3 palce, výškový tweeter z hedvábí, zvuk kontrolovaný kvalitním DSP. Samostatné zesilovače třídy D pro každý měnič.

Dostupnost | K dispozici 1 ks

Kompaktní stolní monitory s BT 5.0 a USB-C

Kompaktní stolní monitory ORA přinášejí profesionální zvukovou kvalitu přímo na váš pracovní stůl. S jejich moderním designem a špičkovou zvukovou technologií se tyto reproduktory stanou nejen estetickým, ale i funkčním doplňkem vaší počítačové sestavy.

Ladění jejich zvuku je skvělé pro hudební fanoušky, filmové nadšence, ale především profesionální uživatele vytvářející audio-vizuální obsah. Díky referenčnímu ladění zvuku a robustnímu basovému základu zkrátka potěší při práci i večer při odpočinku.
  

  • referenční ladění s plným basovým základem a výkonem 50 W
  • dvoupásmový systém se středobasovým měničem (3 palce)
  • samostatné zesilovače třídy D pro každý měnič
  • výškový tweeter z hedvábí
  • zvuk kontrolovaný pomocí DSP
  • vstupy Bluetooth, AUX, a USB-C 
  • výstup pro subwoofer

 

 

Vysoce Kvalitní Zvuk

KANTO ORA reproduktory nabízejí neuvěřitelně čistý a vyvážený zvuk díky pokročilému DSP a kvalitním měničům. Vychutnejte si hluboké basy, jasné výšky a bohaté středy, které společně vytvářejí dokonalý zvukový obraz.

Každý reproduktor obsahuje vlastní digitální zesilovač třídy D, který zajišťuje čistý a vyvážený zvukový výstup. Pro basy jsou použity 3-palcové měniče, které zaručují hluboké a dynamické basy bez zkreslení, dokonce i při vysoké hlasitosti. Pro výšky je zde 3/4-palcový hedvábný výškový tweeter, který poskytuje jasné a detailní výšky.

Drátová i bezdrátová konektivita

Díky třem možnostem připojení (Bluetooth, AUX, a USB-C) je KANTO ORA možné snadno připojit k vašemu počítači, telefonu i tabletu a to kabelem nebo bezdrátově. Užijte si bezdrátovou svobodu s Bluetooth, nebo využijte kabelové připojení pro stabilní a vysoce kvalitní přenos zvuku. V případě USB-C se jedná o bezztrátové digitální propojení s maximální kvalitou zvuku.

 

 

Zvuk pod kontrolou precizního DSP

Jedinečnost reproduktorů KANTO ORA je umocněna použitím sofistikovaného Digitálního Signálového Procesoru (DSP). Toto specifické ladění DSP umožňuje reproduktorům optimalizovat zvukový výstup v reálném čase, což zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi basy, středy a výškami.

Díky této technologii jsou KANTO ORA schopny poskytovat konzistentní zvukovou kvalitu na jakékoliv úrovni hlasitosti, eliminovat zkreslení a zároveň zlepšovat celkovou srozumitelnost a detail zvuku. Reproduktory tak snadno uspokojí náročné autory obsahu vyžadující referenční zvuk, tak i nadšené hráče, kteří ocení poctivý basový základ.

 

Frekvenční rozsah 70 - 22.000 Hz
Výška 254 mm
Výstupy Pro subwoofer
Vstupy Bluetooth, Linkový vstup RCA, USB DAC
Počet pásem 2
Stav Nové
Záruční doba 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO
Hloubka 383 mm
Šířka 227 mm
Průměr basového reproduktoru 3 palce
Obsah balení Propojovací repro kabel, napájecí kabel a trafo, gumové nožičky
Výkon 25 W na kanál
Nastavení hlasitosti Na přední straně repro
Barva / dekor černá
Hmotnost 1 + 1 kg
Napájení Ze sítě
Bluetooth ano
Verze Bluetooth 5.0