Grado Reference RS1e

Referenční otevřený top-model brooklynské značky Grado. Pevné mahagonové tělo ukrývá vylepšené měniče o průměru 50 mm. Kabel je v tomto případě osmižilový a je vyroben z vysoce čisté OFC mědi. Ručně vyrobeno v USA.

Referenční otevřený top-model brooklynské značky Grado. Pevné mahagonové tělo ukrývá vylepšené měniče o průměru 50 mm. Kabel je v tomto případě osmižilový a je vyroben z vysoce čisté OFC mědi. Ručně vyrobeno v USA.

Reference jak se patří

Jsou sluchátka, která vám po jediném poslechu zcela změní pohled na svět hifi. Jedním z nich je i referenční model Grado Reference RS1e. O kvalitě jeho zvuku přitom mnohé napoví už dokonalé zpracování elegantního mahagonového těla. Vše ostatní pochopíte ve chvíli, kdy se poprvé rozechvějí jeho 50milimetrové měniče. V tu chvíli zjistíte, kolik nových drobností a odstínů zdánlivě jednolitých tónů dokážete ve svých oblíbených nahrávkách odhalit.

  • vysoce kvalitní měniče o průměru 50 mm
  • cívky se symetricky vyladěným magnetickým polem pro celou šíři frekvenčního pásma
  • tělo sluchátek ze speciálně vytvrzeného mahagonového dřeva
  • osmižilový OFC kabel s podélně zarovnanými krystaly pro minimální možný odpor
  • konektory potažené rhodiem, nejvzácnějším drahým kovem na Zemi
  • ručně vyrobeno v USA

 

 

Naladěna na vaši notu

Výsledkem všech technických inovací je dosud nejlepší zvuk Grado, sametově jemný, dokonale přesný, ale přitom relaxovaný a nenucený. Sluchátka Reference RS1e dají vašim nahrávkám dříve nepoznaný dojem autentičnosti a vzdušnosti. To vše v dosud nejširším frekvenčním pásmu 12 - 30.000 Hz a v pohodlí, jaké může nabídnout jedině otevřená konstrukce s kónicky vykrojenými náušníky Grado.

  • vynikající frekvenční rozsah 12 - 30.000 Hz
  • kónicky vykrojené pěnové náušníky pro nedostižné pohodlí při poslechu
  • velmi lehká konstrukce sluchátek (255 g)

Pohodlí pro každého

Sluchátka Grado si můžete přizpůsobit také volbou náušníků, které pro Vás budou nejvíce pohodlné. V nabídce jsou ploché náušníky Small, vykrojené Large a vykrojené circumaurální XXL.

 

Materiál náušníků Pěna
Parametry kabelu osmižilový OFC, podélně zarovnané krystaly
Měniče 50 mm
Frekvenční rozsah 12 - 30.000 Hz
Citlivost 99.8 dB
Impedance 32 Ω
Hmotnost 255 g
Konektor 3,5 mm přímý
Redukce Jack 6,3 mm zlacený
Vystaveno na prodejně Praha
Barva dřevo, černá
Skládací konstrukce Jen naplocho
Typ připojení Pevný kabel
Konstrukce Otevřená
Tvar náušníků Na uši (on-ear, supraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.