Grado GW100

EAN: 850929008577

První bezdrátová sluchátka z produkce značky GRADO. Přenos Bluetooth 4.2 s kodekem aptX, výdrž až 15 h, rozsah 20 - 20.000 Hz, imepdance 32 ohmů, možnost poslechu také přes kabel.

To nejlepší z obou světů

Americká manufaktura GRADO si s uvedením prvního bezdrátového modelu dala opravdu na čas. Cílem totiž nebylo jen odstranění kabelů, ale s ohledem na pověst značky rovněž zachování maximální kvality zvuku, jak ji známe z klasických modelů řady Prestige. Kromě toho byla také přepracována celá konstrukce sluchátek, kterou nyní tvoří kvalitnější materiály a modernější tvary.

  • bezdrátový přenos Bluetooth 4.2 s bezztrátovým kodekem aptX
  • lehounká konstrukce s jemným on-ear náušníky
  • vestavěný mikrofon a tlačítka pro ovládání přehrávání i hovorů
  • výdrž na jedno nabití až 15 h
  • možnost poslechu také přes kabel

 

Zvuk podle nejlepší tradice Grado

Značka GRADO dbá na zvuk svých modelů a to i těch bezdrátových. Pro model jsou proto měniče pečlivě párovány, aby odchylka mezi nimi nepřesáhla 0,05 dB. Výsledný charakter je velmi přirozený, jemný, ale i dostatečně přesný a kontrolovaný, aby uspokojil i náročné posluchače. Díky speciálním úpravám konstrukce se navíc povedlo zredukovat množství zvuku unikajícího během produkce ze sluchátek do okolí.

Pohodlí pro každého

Sluchátka Grado si můžete přizpůsobit také volbou náušníků, které pro Vás budou nejvíce pohodlné. V nabídce jsou ploché náušníky Small, vykrojené Large a vykrojené circumaurální XXL. Ideální variantu pro Vás si můžete vybrat zde.

Materiál náušníků Pěna
Materiál těla Plast, kov
Konstrukce Otevřená
Typ připojení Bluetooth, Odpojitelný kabel
Skládací konstrukce Jen naplocho
Barva černá
Vystaveno na prodejně Brno, Praha
Konektor 3,5 mm přímý
Mikrofon ano
Měniče Dynamické, párované na odchylku max .05 dB
Napájení 320mAH, výdrž až 15 h
Impedance 32 Ω
Citlivost 99.8 dB
Frekvenční rozsah 20 - 20.000 Hz
Příslušenství Nabíjecí kabel USB, audio kabel Jack 3.5 mm
Kompatibilita Bluetooth4.2, kodek aptX
Tvar náušníků Na uši (on-ear, supraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.