Audio-Technica ATH-PRO7X

Profesionální on-ear monitory s vysokou zatížitelností a robustní konstrukcí. Pevné měniče o velkém průměru 45 mm akceptují až 2 W na vstupu. Impedance 37 ohmů, citlivost 100 dB. 2 odpojitelné kabely v balení. Vyměnitelné části mostu.

Hlasitá, robustní, kompaktní

Model, který byl postaven přímo pro dlouhé DJské sety v hlučném a horkém prostředí. Kompaktní on-ear náušníky zakrývají jen nejnutnější část ucha, takže nevytvářejí zbytečné teplo a přitom velmi dobře izolují. Obří měniče o průměru 45 mm zvládají generovat vysoký akustický tlak s minimálním zkreslením a nerozhodí je ani zatížení až 2 W. 

  


  

Pracovní nástroj, který vydrží

Sluchátka jsou vyrobena z robustních plastů s kovovými výztužemi, přičemž zásadní části sluchátek (měkkou část mostu, kabely) je možné vyměnit. Kabely se připojují pomocí hluboce zapuštěných konektorů se zámky a ten delší je proti vytržení navíc chráněn spirálovou částí. Hledáte-li lehká, kompaktní a přitom výkonná a pevná sluchátka, berte v klidu PRO7X.

  

Materiál náušníků Umělá kůže
Parametry kabelu Klasický 120 cm, spirálový 120-300 cm
Měniče Dynamické, 45 mm
Příslušenství Vak na sluchátka, 2 kabely
Zatížitelnost 2 W
Frekvenční rozsah 5 - 40.000 Hz
Citlivost 100 dB/mW (JEITA)
Impedance 37 ohmů
Hmotnost 220 g bez kabelu
Materiál těla Plast, kov
Konektor 3,5 mm lomený
Redukce Jack 6,3 mm zlacený
Barva černá
Typ připojení Odpojitelný kabel
Konstrukce Uzavřená
Tvar náušníků Na uši (on-ear, supraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.