Grado Statement GS1000e

Král mezi domácími sluchátky Grado a dost možná i král mezi sluchátky vůbec. K dokonalosti vyladěná souhra 50milimetrových měničů s pevným mahagonovým tělem, unikátní dvanáctižilový OFC kabel a výjimečně pohodlné circumaurální náušníky, to je model GS1000e. Ručně vyrobeno v USA.

Král mezi domácími sluchátky Grado a dost možná i král mezi sluchátky vůbec. K dokonalosti vyladěná souhra 50milimetrových měničů s pevným mahagonovým tělem, unikátní dvanáctižilový OFC kabel a výjimečně pohodlné circumaurální náušníky, to je model GS1000e. Ručně vyrobeno v USA.
 

Zvuk nejlepších koncertních síní jen pro vaše uši

Jen o málo kterém modelu si odborníci troufnou říci, že se jedná o ta vůbec nejlepší sluchátka, jaká byla kdy vyrobena. U modelu Statement GS1000e k tomuto tvrzení dodávají ještě skutečnost, že jde zároveň o jedna z nejpohodlnějších. Aby také ne, když v nich jako zdravé srdce bijí ultra přesně spárované měniče o průměru 50 mm. V přesném pohybu i dokonalém tlumení jim pomáhá výjimečně pevný mahagonový skelet, který nově prochází ještě náročnější vytvrzovací kůrou.

Jsme si jistí, že ve vašich oblíbených nahrávkách čeká na své objevení ještě mnoho drobností a odstínů. Odhalte je s Grado Statement GS1000e.

  • přesně spárované měniče o průměru 50 mm
  • cívky se symetricky vyladěným magnetickým polem pro celou šíři frekvenčního pásma
  • tělo sluchátek ze speciálně vytvrzeného mahagonového dřeva
  • mahagonové části jsou párovány jak s ohledem na estetiku, tak zvukové vlastnosti
  • 12-žilový OFC kabel s podélně zarovnanými krystaly pro minimální možný odpor
  • konektory potažené rhodiem, nejvzácnějším drahým kovem na Zemi
  • ručně vyrobeno v USA

 

 

Naladěna na vaši notu

Sametově jemnému a navýsost přirozenému zvuku Grado Statement GS1000e zdatně sekundují též rozměrné circumaurální náušníky, které nemají v této třídě konkurenci. Jsou příjemně prodyšné, skvěle se přizpůsobí tvaru hlavy a přitom ještě vnášejí do zvuku specifickou vzdušnost a nenucenost. Sluchátka Statement GS100e dají vašim nahrávkám dříve nepoznaný dojem autentičnosti a přirozenosti. To vše v dosud nejširším frekvenčním rozsahu 8 - 35.000 Hz, který dovolí nahrávkám doslova obživnout.

  • ultimativní frekvenční rozsah 8 - 35.000 Hz
  • kónicky vykrojené circumaurální náušníky z prodyšné pěny

Pohodlí pro každého

Sluchátka Grado si můžete přizpůsobit také volbou náušníků, které pro Vás budou nejvíce pohodlné. V nabídce jsou ploché náušníky Small, vykrojené Large a vykrojené circumaurální XXL. 

 

Materiál náušníků Pěna
Basy 3
Konstrukce Otevřená
Typ připojení Pevný kabel
Skládací konstrukce Jen naplocho
Barva dřevo, černá
Redukce Jack 3,5 přímý zlacený
Konektor 6,3 mm
Izolace 1
Výšky 4
Středy 3
Konstrukce 3
Parametry kabelu 12žilový OFC, podélně zarovnané krystaly
Celkový dojem 4
Hodnoceno 14. 12. 2017
Komfort 5 %
Zvuk 5 %
Heureka ID 250824144
Impedance 32 Ω
Citlivost 99.8 dB
Frekvenční rozsah 8 - 35.000 Hz
Příslušenství Prodlužovací kabel
Měniče 50 mm
Tvar náušníků Kolem uší (around-ear, circumaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.