Grado PS2000e

Vlajková loď značky Grado pro rok 2017. Vrcholný model profesionální řady kombinuje kovové tělo a ručně vyrobenou zvukovou komoru z javorového dřeva. Rozsah 5 - 50.000 Hz, impedance 32 ohmů, měniče párovány na odchylku do 0.05 dB. Ručně vyrobeno v USA.

Spojení kovu a dřeva

Každý z rodinné výrobny Grado vnímá výjimečnost modelu PS2000e po svém. Uvědomují si ji ale všichni, protože se při výrobě používají dosud nejpokročilejší materiály zpracované unikátními technologiemi, které si výrobce poprvé vyzkoušel na limitované sérii GH2. Tělo je opět tvořeno masivním kovovým odlitkem, který je však kvůli eliminaci případného zvonění či jiné ostrosti zvuku doplněn zvukovou komorou z ručně obráběného javorového dřeva.

Výsledný zvuk zůstává věrný tradici značky Grado, což znamená především úchvatnou vzdušnost celé scény a precizní lokalizaci nástrojů v prostoru. Samozřejmě, že doménou Grado zůstávají především přirozené a tonálně naprosto čisté středy, ale PS2000e doslova elektrizují vzduch také podáním detailů i hloubkou, ze které vycházejí nejnižší frekvence.

  
  
  

O komfort je postaráno

Kromě již tradičních prodyšných náušníků, které snadno obklopí celé ucho, aniž by negativně ovlivňovaly akustiku, přidává model PS2000e také širší kožený most. Hmotnost sluchátek se tak rozkládá na větší ploše a neruší ani při opravdu dlouhém ponoření do světa dokonalého zvuku.

Grado PS2000e - ručně vyrobeny v USA pro nejnáročnější uši celého světa!

 

Materiál náušníků Pěna
Basy 3
Konstrukce Otevřená
Typ připojení Pevný kabel
Skládací konstrukce Jen naplocho
Barva stříbrná
Redukce Jack 3,5 přímý zlacený
Konektor 6,3 mm
Izolace 1
Výšky 3
Středy 3
Konstrukce 3
Měniče párovány na shodu .05 dB
Celkový dojem 5
Hodnoceno 18. 01. 2018
Komfort 3 %
Zvuk 5 %
Materiál těla Kov, dřevo
Impedance 32 Ω
Citlivost 99.8 dB SPL 1mW
Frekvenční rozsah 5 - 50.000 Hz
Příslušenství Redukce na Jack 3.5 mm, prodlužovací kabel
Tvar náušníků Kolem uší (around-ear, circumaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.