Audio-Technica ATH-AWAS

EAN: 4961310153229

Audiofilská uzavřená sluchátka s dynamickými měniči o průměru 53 mm a ozvučnicemi z japonského třešňového dřeva. Odpojitelný kabel 6N-OFC klasický i symetrický v balení. Rozsah 5 - 42.000 Hz. Ručně vyrobeno v Japonsku.

Japonská ruční práce s třešňovým dřevem

Audio-Technica pokračuje v tradici dřevěných ozvučnic novým modelem AWAS. Na první pohled nápadná uzavřená sluchátka sázejí na červené dřevo japonské třešně, jehož hlavními přednostmi jsou houževnatost a schopnost eliminovat vibrace uvnitř zvukové komory. Výrazný vliv na celkový projev mají i obří 53milimetrové měniče pevně uložené v kovovém prstenci. Samotná membrána je vyztužená extrémně pevným, ale zároveň lehkým karbonem. 

Konstrukce mostu a zavěšení mušlí využívá lehkých hořčíkových prvků v kombinaci s polstrováním z jemné umělé kůže. Nová geometrie sluchátek zajišťuje větší rozsah přizpůsobení tvaru hlavy, zatímco prodyšná umělá kůže zpříjemňuje dlouhé relaxační poslechy.

  • ozvučnice vyrobené z červené japonské třešně
  • měniče s karbonem vyztuženou membránou (53 mm)
  • kostra sluchátek s prvky z lehkého hořčíku
  • 2 kabely v balení
  • vyměnitelné náušníky z umělé kůže
  • ručně vyrobeno v Japonsku

 

Dva kabely z 6N-OFC mědi

Ani kvalita propojení sluchátek se zdrojem signálu nezaostává za zbytkem audiofilského řešení. K dispozici jsou hned dva kabely v délce 3 metry, vyrobené z velmi čisté 6N-OFC mědi. Jeden klasický s konektorem 6.3 mm a druhý symetrický s konektorem 4pin XLR. Ke sluchátkům se kabely připojují pomocí konektorů A2DC.
  

Specifikace

Materiál náušníků Umělá kůže
Materiál těla Třešňové dřevo, kov
Spojení kabel-sluchátko A2DC
Tvar náušníků Kolem uší (around-ear, circumaural)
Konstrukce Uzavřená
Typ připojení Odpojitelný kabel
Barva dřevo
Konektor 6,3 mm, XLR (miniXLR)
Hmotnost 395 g bez kabelu
Parametry kabelu Materiál OFC, 3 m A2DC - Jack 6.3 mm, 3 m symetrický A2DC - 4pin XLR
Impedance 40 Ω
Citlivost 99 dB/mW
Frekvenční rozsah 5 - 42.000 Hz
Zatížitelnost 2000 mW
Příslušenství 2 kabely v balení (1 symetrický)
Měniče Dynamické, 53 mm
Stav Nové
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.