Audio-Technica ATH-AD900x

Otevřený model sluchátek pro ostřílené milovníky pravého zvuku přes příkras! Vzdušnost, příkladná neutralita a neomezený komfort, to jsou typické vlastnosti modelu ATH-AD900x. Rekordní měniče o průměru 53 mm vybavené CCAW vinutím konec konců ani nemohou hrát jinak!

Otevřený model sluchátek pro ostřílené milovníky pravého zvuku přes příkras! Vzdušnost, příkladná neutralita a neomezený komfort, to jsou typické vlastnosti modelu ATH-AD900x. Rekordní měniče o průměru 53 mm vybavené CCAW vinutím konec konců ani nemohou hrát jinak!

 

 

Odzbrojující zvuková kvalita

Otevřený model Audio-Technica ATH-AD900x vznikl jako odpověď na výtky nejkritičtějších posluchačů a audiofilů celého světa. Model se proto vydává puristickou cestou absolutně přirozeného zvuku s jasným záměrem poskytnout přesně takový hudební zážitek, jaký nabízí sama nahrávka. Díky rozměrným, ale velmi lehkým měničům nezanedbají sluchátka ani ten nejmenší detail. Otevřená konstrukce se navíc postará o příkladnou šířku scény a lokalizaci nástrojů, která znovu oživí i známé a dobře naposlouchané nahrávky.

  • rekordní měniče o průměru 53 mm
  • lehké neodymové magnety, citlivé CCAW vinutí
  • přirozené a detailní zvukové podání s reálnou prostorovou kresbou

 

Nemáme pro vás lepší doporučení, než si všechny své oblíbené desky poslechnout ještě jednou. Tentokrát ale se sluchátky Audio-Technica ATH-AD900x.

 

 

Pohodlí jako při poslechu z reproduktorů

Opěrný systém 3D Wing Support se automaticky přizpůsobí každé velikosti hlavy a nechá sluchátka dosednout na správné místo jako lehké pírko. Pohodlí samotných uší má na starosti bohatě dimenzované polstrování příkladně vykrojených náušníků. Díky nim se tlak na hlavu jednoduše rozprostře na větší plochu, aniž by se sluchátka dotýkala přímo uší. Rozmazlující pocit jemného luxusu pro změnu vyvolává kvalitní velurový potah náušníků.

  • moderní opěrný systém 3D Wing
  • velmi komfortní a prostorně navržené velurové náušníky
  • minimální potřebný přítlak a vylepšené tvarování náušníků


Trávíte-li poslechem sluchátek dlouhé hodiny, nenajdete na světě pohodlnější konstrukci, než je ta u modelu ATH-AD900x.

 

Materiál náušníků Tkanina
Parametry kabelu 3 m, jednostranný, přímý
Měniče 53 mm, CCAW vinutí
Zatížitelnost 1000 mW
Frekvenční rozsah 5 - 35.000 Hz
Citlivost 100 dB/mW
Impedance 38 Ω
Hmotnost 265 g
Heureka ID 177485719
Konektor 3,5 mm přímý
Redukce Jack 6,3 mm zlacený
Vystaveno na prodejně Praha
Barva černá
Typ připojení Pevný kabel
Konstrukce Otevřená
Tvar náušníků Kolem uší (around-ear, circumaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.