Audio-Technica ATH-AD1000X

Vrcholný model z řady otevřených domácích sluchátek Audio-Technica. Hledáte-li sluchátka pro skutečně dlouhý komfortní poslech, máte před sebou jednoho z favoritů. Za kvalitou modelu AD1000X hledejte měniče o průměru 53 mm, CCAW vinutí a 3D podpůrný systém místo klasického mostu.

Vrcholný model z řady otevřených domácích sluchátek Audio-Technica. Hledáte-li sluchátka pro skutečně dlouhý komfortní poslech, která vynikají absolutní přesností detailů a neskutečnou šířkou scény, máte před sebou jednoho z favoritů. Za kvalitou modelu AD1000X hledejte měniče o průměru 53 mm, CCAW vinutí a 3D podpůrný systém místo klasického mostu.

 

 

V technické specifikaci modelu Audio-Technica ATH-AD1000X najdete pouze ty nejlepší parametry této cenové kategorie. Ať už jde o ultralehkou hliníkovou konstrukci, 3D podpůrný systém nebo měniče nejvyšší specifikace, vše směřuje k jedinému cíli. Nabídnout vám ta nejpohodlnější a nejlépe hrající sluchátka pro domácí poslech za tuto cenu.

  • audiofilské pojetí zvuku bez jakýchkoli příkras
  • měniče o průměru 53 mm
  • citlivé a lehké CCAW vinutí

 

Zvuk bez zbytečných příkras

Jste-li vyznavači přísně neutrálního a extrémně detailního zvuku, budete z přednesu tohoto modelu nadšení. Zvláště pro klasickou hudbu nebo jazz je zvuková charakteristika tohoto modelu jako stvořená. Naopak méně vhodná jsou sluchátka pro reprodukci moderních, extrémně basových stylů, jakými jsou elektronika či hip hop.

  • ideální pro dlouhé domácí poslechy
  • zaměřeno na žánry, jako klasika, jazz a podobně

 

3D Wing Support nově definuje pohodlí

Pro dlouhé poslechy oblíbených nahrávek je potřeba úplně zapomenout, že máte vůbec sluchátka na hlavě. Proto jsme rozšířili plochu náušníků, aby dosedaly ještě jemněji a klasický hlavový most jsme nahradili pokročilým systémem 3D Wing Support, který se za pomoci dvou výkyvných plošek pohodlně přizpůsobí každému tvaru hlavy.

  • nejvyšší možný komfort rozměrných náušníků
  • otevřená konstrukce zabraňuje hromadění horkého vzduchu kolem uší
  • 3D podpůrný systém se ladně přizpůsobí každému tvaru hlavy i účesu

 

 

Materiál náušníků Semiš
Parametry kabelu 3 m
Měniče 53 mm, CCAW vinutí
Zatížitelnost 2000 mW
Frekvenční rozsah 5 - 40,000 Hz
Citlivost 102 dB (1 mW)
Impedance 40 Ω
Hmotnost 265 g
Heureka ID 154996512
Konektor 3,5 mm přímý
Redukce Jack 6,3 mm zlacený
Vystaveno na prodejně Praha
Barva černá
Typ připojení Pevný kabel
Konstrukce Otevřená
Tvar náušníků Kolem uší (around-ear, circumaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.