Audeze LCD-4

EAN: 819343010801

Referenční otevřená sluchátka s měniči Planar Magnetic. Ručně vyrobená ze dřeva, kovu a karbonu v USA. Měniče s technologií Double Fluxor a Nano-grade Uniforce. Rozsah 5 - 50.000 Hz, impedance 200 ohmů.

Reference roku 2016

Audeze představuje další evoluční stupeň na poli velkých magnetoplanárních modelů pro analyticky přesný a přitom stále hřejivý a emotivní domácí poslech. Je jím referenční model LCD-4 se zcela novou membránou o tloušťce několika nanometrů a dvojitými magnety Fluxor, jejichž síla poprvé v historii sluchátkového průmyslu dosahuje hodnoty 1,5 Tesla. Jako správnou ukázku moderní technologie a luxusu vybavil svou novinku výrobce také velmi odolným kevlarovým mostem a náušníky z pravé kůže. Na sluchátka LCD-4 se tedy můžete dívat jako na další sluchátka, ale také jako na umělecké dílo, technického průkopníka či skvělou investici do nejlepšího zvuku.

  • ultra tenké a lehké měniče s dvojitými magnety Fluxor znamenají dosud nejvyšší přesnost podání
  • síla magnetického pole dosahuje poprvé v historii až 1,5 Tesla
  • prvky Fazor rovnoměrně rozprostírají magnetického pole po celé ploše měniče
  • precizní hlavový most je vyroben z pevného, ale lehkého karbonu
  • náušníky zdobí pravá kůže
     

Měniče Planar Magnetic

Měniče použité u Audeze LCD-4 mají průměr 106 mm a jejich tloušťka dosahuje pouze několika nanometrů. Nejen že tedy pohybují obrovskou masou vzduchu, která napomáhá vytvořit skutečně reálný basový základ srovnatelný s živým poslechem, ale pohybují se také s o mnoho vyšší rychlostí a s vysokou přesností, což zcela zásadně snižuje jakékoli slyšitelné zkreslení. U striktně pístového pohybu celého měniče navíc nedochází k jeho deformaci a celá reprodukce může být ještě o stupeň věrnější.
 

Materiál náušníků Kůže
Měniče Planar Magnetic, 106 mm, Double Fluxor, Uniforce
Příslušenství Kabel Jack 6.3 mm, pevný kufřík
Zatížitelnost 1 - 4 W
Harmonické zkreslení < 1 % v celém rozsahu
Frekvenční rozsah 5 - 20.000 - 50.000 Hz
Citlivost 97 dB / 1 mW
Impedance 200 ohmů
Materiál těla Dřevo, karbon, kov
Konektor 6,3 mm
Barva dřevo, stříbrná
Typ připojení Odpojitelný kabel
Konstrukce Otevřená
Tvar náušníků Kolem uší (around-ear, circumaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.