Audeze EL-8 Titanium

Pokroková magnetoplanární sluchátka uzavřené konstrukce vybavená unikátním kabelem CIPHER Lightning. Magnety Fluxor™, měniče Uniforce™, akustické prvky Fazor™. Rozsah 10 - 50.000 Hz, 30 ohmů, 460 g.

AUDEZE EL-8 s kabelem Cipher Lightning

Představujeme vám výkladní skříň nejmodernější sluchátkové techniky v podání značky AUDEZE. Kromě excelentního zpracování a vybraných materiálů vás sluchátka ohromí především zvukovým výkonem patentovaných měničů Uniforce™ s poprvé použitými magnety Fluxor™. Všechny tyto inovace spolupracují na jediném úkolu. Poskytnout šťastnému majiteli největší možný požitek z poslechu v této cenové kategorii při zachování velkého komfortu a pocitu luxusu.

Vzhled sluchátek byl navržen v designerském centru BMW v USA.
 


 

Magnety FLUXOR™

Patentované neodymové magnety s technologií Fluxor™ generují dvakrát silnější magnetické pole než běžné měniče na trhu. Díky tomu mohla být snížena váha magnetů a zároveň zvýšena jejich účinnost. Oceníte to zejména při použití sluchátek s mobilními zdroji, které by jinak neměly dostatek síly k plnému vybuzení měničů.

Akustické prvky FAZOR™

Speciální akustické prvky Fazor™ jsou rozmístěny po obou stranách magnetů, kde se starají o usměrnění zvukových vln generovaných membránou. Nasazením těchto prvků se podařilo rozšířit frekvenční rozsah, aniž by se zvýšilo zkreslení v mezních situacích.

Membrány UNIFORCE™

Patentované membrány Uniforce™ s inovovanou cívkou generují zcela homogenní sílu potřebnou ke svému pohybu. Zcela tak eliminují nepravidelnosti v magnetickém poli, čímž snižují zkreslení a zvyšují přesnost odezvy.

Kabel Cipher s konektorem Apple Lightning

Abyste mohli sluchátka připojit také přímo k výstupu Apple Lightning, jsou sluchátka EL8 Titanium vybavena unikátním kabelem Cipher. Ten je osazen vlastním D/A převodníkem (24 bit) a sluchátkovým zesilovačem, umožňujícím přemostit zvukové obvody telefonu a získat nejvyšší možnou kvalitu zvuku bez ohledu na zdrojové zařízení. Kabel je vybaven též mikrofonem a plnohodnotným třítlačítkovým ovládáním přístrojů Apple.

 
 
 

Materiál náušníků Umělá kůže
Parametry kabelu Konektor Lightning, vestavěný DAC, 2 m, plochý
Měniče 10 cm, Fluxor magnety, single sided planar-magnetic
Kompatibilita Apple Lightning
Zatížitelnost 0,2 - 4 W
Harmonické zkreslení <0.1% (1KHz, 1mw)
Frekvenční rozsah 10 - 50.000 Hz
Citlivost 102 dB / 1mW
Impedance 30 Ω
Hmotnost 460 g
Mikrofon ano
Materiál těla Kov, kůže
Konektor Lightning
Redukce Jack 6,3 mm zlacený
Barva černá, stříbrná
Skládací konstrukce Jen naplocho
Ovládání na kabelu Apple (3 tl.)
Typ připojení Odpojitelný kabel
Konstrukce Uzavřená
Tvar náušníků Kolem uší (around-ear, circumaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.