iBasso IT04 blue

EAN: 6971585540073

Hybridní čtyřměničová in-ear sluchátka s ergonomickým tělem a postříbřeným odpojitelným kabelem. Dynamický grafénový měnič, 3 x měnič Balanced Armature (Knowless), postříbřený kabel z 6N mědi, 2.5 mm symetrický Jack a redukce na běžný 3.5 mm Jack.

Nejvyšší ambice sluchátek iBasso

Ke kvalitě zvuku in-ear sluchátek už řeklo iBasso své. V případě super-úspěšného modelu IT01 dokonce hodně hlasitě. Jeho perfektní basové pásmo, rychlá odezva, neagresivní detaily a uvěřitelné středy nastavily laťku pekelně vysoko. Teď však přichází čtyřměničový hybrid IT04, rozpočet je o dvě patra výše a sním také kvalita zvuku. Novinka kombinuje hned trojici tlakových měničů značky Knowless s nově vyladěným grafénovým zázrakem, který vytáhne z potenciálu miniaturních dynamických měničů absolutně vše. Membrána tohoto měniče je totiž extrémně lehká a přitom tuhá, což výrazně usnadňuje kontrolu jejího kmitání pomáhá též snížit zkreslení signálu.
  


  

  • hybridní konstrukce s ergonomicky citlivě navrženým tělem
  • trojice měničů Balanced Armature značky Knowless + dynamický grafénový měnič
  • průměr měniče 10 mm, výjimečná síla magnetického pole až 1 Tesla
  • vysoce kvalitní odpojitelný kabel ze stříbra a monokrystalické mědi (8žilový, splétaný)
  • součástí balení je i kvalitní pevné pouzdro

Ergonomický a robustní

Kromě špičkové techniky nehodlají sluchátka IT04 šetřit ani na "exteriéru". Ostatně karbonové překrytí dokonale hladkých a ergonomicky jemně tvarovaných sluchátek mluví samo za sebe. Lepšího tvarování pro vaše ucho lze dosáhnout jedině pořízením custom odlitků. 

Velký kus práce při poslechu odvádí také nový odpojitelný kabel CB12s. Jde o symetricky zapojený 8žilový splétaný kabel, jehož vodiče jsou vyrobeny ze stříbra a vysoce čisté monokrystalické 6N mědi. Signál jím prochází bez postřehnutelného oslabení či zkreslení a jeho kvalitní izolace navíc zajišťuje dlouhou životnost také v náročných podmínkách na cestách. Součástí kabelu s konektorem Jack 2.5 mm je také redukce na klasický Jack 3.5 mm.

 

Materiál náušníků Silikon
Heureka url https://sluchatka.heureka.cz/ibasso-it04/#
Typ připojení Odpojitelný kabel
Barva modrá
Vystaveno na prodejně Praha
Redukce Jack 3,5 přímý
Konektor 2,5 mm přímý
Materiál těla Plast, karbon
Potlačení hluku Až 30 dB
Parametry kabelu Splétaný, 8žilový, postříbřený, 6N měď monokrystalická
Hmotnost 13 g bez kabelu
Impedance 16 Ω
Citlivost 110 dB +/- 2 dB při 1 kHz
Frekvenční rozsah 5 - 40.000 Hz
Harmonické zkreslení < 1% (1kHz, 1mW)
Příslušenství Kabel CB12s, silikonové nástavce
Měniče 1 dynamický (grafén), 3 x Balanced Armature (Knowless)
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.