Westone W60

Vrcholný model in-ear sluchátek americké značky Westone. Šestiměničová konstrukce zaručuje dokonalou odezvu a dynamiku v obrovském rozsahu frekvencí. Samostatné dvojité měniče Balanced Armature pro basy, středy i výšky. Odpojitelný kabel s mikrofonem a ovládáním.

Vrcholný model in-ear sluchátek americké značky Westone. Šestiměničová konstrukce zaručuje dokonalou odezvu a dynamiku v obrovském rozsahu frekvencí. Samostatné dvojité měniče Balanced Armature pro basy, středy i výšky. Odpojitelný kabel s mikrofonem a ovládáním.
  

Oceňovaná sluchátka Westone W

Představujeme vám špunty pro skutečné znalce a milovníky kvalitního zvuku. Na nic si nehrají, nemažou posluchačům med kolem huby a namísto vlastní svérázné interpretace dávají přednost věrnému podání originální nahrávky. Jejich konstrukce možná neodpovídá aktuální módě, ale zato je výsledkem dlouhého vývoje a trpělivého hledání cest k co nejvyšší spolehlivosti a kvalitě reprodukce. Sdílíte-li stejné hodnoty, byl možná další pár sluchátek Westone vyroben právě pro vás.

  • True-Fit Technology - nízká hmotnost, skvělá ergonomie a řada nástavců různých tvarů, velikostí i materiálů pro dokonalé usazení sluchátka v každém uchu
  • Odpojitelný kabel - vykazuje extrémně nízký odpor a naopak velmi dlouhou životnost podpořenou speciální izolací s aramidovými vlákny
  • Ovládání na kabelu - třítlačítkové ovládání s mikrofonem usnadňuje ovládání hudby i telefonu během poslechu (plná funkčnost zajištěna u modelů Apple)
  • Měniče Balanced Armature - tři dvojice samostatných měničů pro basy, středy a výšky zajišťují bezkonkurenční přesnost a dynamiku s obrovským frekvenčním rozsahem
  • Monitor Vault - nezničitelné pouzdro z tvrdého polymeru je ideálním útočištěm pro vaše sluchátka, pokud mají zvládnout nástrahy cestování
  • Barevné kryty - součástí balení jsou také barevné krytky ve třech metalických barvách (červená, zlatá a stříbrná)
     

Měniče Balanced Armature

In-ear sluchátka Westone W60 jsou osazena třemi dvojicemi vysoce citlivých měničů Balanced Armature pro samostatné zpracování výšek, středů a basů. Výsledkem je minimální zkreslení v celém slyšitelném pásmu zvuku a přesná odezva na jemné detaily i hluboké basy. Výjimečně realistické podání a vykreslení scény patří mezi nejlepší ve světe in-ear sluchátek.

Měniče Balanced Armature nevyužívají běžného systému cívky pohybující se spolu s membránou. Cívka je v tomto případě pevná a pohyb membrány způsobuje nepřímo. Toto řešení přináší mnohem vyšší citlivost a přesnost pohybu membrány, díky které si můžete vychutnat zvuk s opravdu nedostižnou detailností v celém slyšitelném pásmu.
 

Materiál náušníků Silikon, pěna
Hodnoceno 18. 11. 2015
Typ připojení Odpojitelný kabel
Ovládání na kabelu Apple (3 tl.)
Barva černá, stříbrná, zlatá
Konektor 3,5 mm lomený
Izolace 5
Výšky 3
Středy 3
Basy 4
Konstrukce 5
Celkový dojem 5
Komfort 5 %
Parametry kabelu odpojitelný, 128 cm, s ovládáním i bez
Zvuk 5 %
Doporučený produkt ano
Heureka ID 188003546
Mikrofon ano
Potlačení hluku pasivní, 25 dB
Hmotnost 13 g
Impedance 25 ohmů
Citlivost 117 dB SPL @ 1 mW
Frekvenční rozsah 20 - 20.000 Hz
Příslušenství 2 kabely (s ovládáním a bez), sady pěnových i silikonových nástavců, pevné pouzdro, metalické krytky
Měniče 6 x Balanced Armature
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.